Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012

22 minuty temu, piko_rafa napisał:

Z tym oświetleniem to problem jest na początku myślałem o zetlight 1701 ale z tego co wiem to sterowniki i antena do sygnału to wartość drugiej lampy

Co do cyrkulacji to słyszałem o tej pompce dobre i złe opinie więc stąd mój wybór

Również brałerm pod uwagę siporax i ten gruz ponoć dobre rozwiązanie do zbiorników tej wielkości

Ale tylko sam siporax masz w kaskadzie?

Nie dziękuję na razie wyprzedaje starocie ze słodkiego i odkładam na solniczke. Pewnie wystartuje gdzieś w przyszłym roku :D

W kaskadzie tylko siporax, bez żadnych innych mediów. Ponoć dobry jest też matrix. Ewentualne absorbenty będziesz mógł dokładać wraz z dojrzewaniem akwarium. Oczywiście w miarę potrzeb.

natan2012

natan2012

11 minut temu, piko_rafa napisał:

Z tym oświetleniem to problem jest na początku myślałem o zetlight 1701 ale z tego co wiem to sterowniki i antena do sygnału to wartość drugiej lampy

Co do cyrkulacji to słyszałem o tej pompce dobre i złe opinie więc stąd mój wybór

Również brałerm pod uwagę siporax i ten gruz ponoć dobre rozwiązanie do zbiorników tej wielkości

Ale tylko sam siporax masz w kaskadzie?

Nie dziękuję na razie wyprzedaje starocie ze słodkiego i odkładam na solniczke. Pewnie wystartuje gdzieś w przyszłym roku :D

W kaskadzie tylko siporax, bez żadnych innych mediów. Ponoć dobry jest też matrix.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.