Skocz do zawartości
piotr7

Całkiem fajne programatory czasowe

Rekomendowane odpowiedzi

Są w Castoramie po 36 zł. Małe a to czasem ważne. Mam je od dzisiaj więc można powiedzieć, że w fazie testowania.

zegary.jpg

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko że od  czoła dali przyciski i wyświetlacz. Ja osobiście używam EMT700 (również do kupienia w castoramie). Miałem też takie z obi ale same problemy były z nimi. Jak włączał się jeden to drugi podłączony pod tą samą listwe potrafił się zresetować i gubił ustawienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

elektronika z czasem pada, jestem zdecydowanie za analogowymi, mniej wiecej coś takiego;

01031.jpg

- prosty i działa jak powinien.

 i kosztuje 12 zł. 

 

 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego chcesz go zastosować! Ten wyłącznik czasowy nie ma pamięci więc jak zabraknie prądu to czasy włączania się poprzestawiają.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sonoff :) niedość ze możesz zaprogramować godzinę to jeszcze sterować telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, drobny napisał:

 to jeszcze sterować telefonem

chcesz tym otwierać bramę ? czy włączać światło/odpieniacz/grzałkę - bo nie bardzo widzę sens sterowania fonem - ustawiam raz i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z Castoramy mają również funkcję Count Down.

Jeszcze jej nie testowałem ale wyobrażam sobie, że można go używać np. podczas wyłączania pomp przy karmieniu:

- ustawiam czas np, 10 min (na stałe)

- wyłączam pompy z klawiatury

- karmię

- włączam Count Down,

- pompy się włączą za 10 min, a ja nie muszę  pamiętać o włączeniu


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotr7 napisał:

Te z Castoramy mają również funkcję Count Down....

A jakie napięcie jest gnieździe  w trybie wyłączonym ??
poniżej 20V?


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie względem czego, bo jak jeden styk "wisi" to nie ma mowy o pomiarze?

Styki są mechaniczne bo je słychać a właściwie jeden styk bo tylko jeden biegun jest rozłączany.

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ok 4lat maclean mce05 w pierwszym akwarium,  teraz w obecnym  sztuk 3 i moge polecić.  Dokupilem teraz jeszcze 2 szt cena 26zl :)


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to sa takie z mozliwoscią sterowania przez WiFi i z pomiarem mocy pobieranej i energii. https://pl.aliexpress.com/item/Broadlink-16A-EU-US-standard-wifi-power-socket-plug-outlet-Wireless-Control-switch-for-iphone-ipad/32647326070.html


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale do sterowania lampą 22W to byłby trochę przerost formy nad treścią :)


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.