Skocz do zawartości
topmar

Niedziela - Bydgoszcz - Crazy otwiera nowa siedzibe i organizuje zlot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Rozumiem ;) dzięki tak czy inaczej za aktualizację. Ja do końca tygodnia też chyba odwiedzę Marka. Trzeba pokarmy uzupełnić i może jaką fungię sobie strzelę.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem czy spodziewają się jakiejś dostawy w najbliższym czasie, na pewno są nowe twarze i z tego co wiem jeszcze cztery osoby mają dołączyć do ekipy, nie ma tych Dziewczyn co wcześniej pracowały, nawet i dobrze bo kompletnie nie ogarniały tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem kupiłem pokarm dla ryb i bakterie. Życia nie kupiłem bo jechałem służbowo ale wybór mieli spory jest co wybierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wczoraj się wybrałem na wycieczkę, pociągiem to cały dzień się schodzi ale też da radę na Leśnym można się przesiąść w 94 i dojeżdża w pobliże  :) Zwierzaki w Polary do Plecaka, i spokojnie wszystko dojechało :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał zmień telefon jak kręcisz takie filmiki, żeby zaprezentować sklep. Jak byłem i widziałem na żywo to wszystko miało inne kolory bardziej jaskrawe, a na Twoim filmie jakieś zamglone z niewyraźnymi kolorami. Oczywiście sklep mega w porównaniu do poprzedniego i robi ogromne wrażenie na odwiedzającym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Maćku muszę obiektyw wymienić, a raczej jego obudowę bo to ona jest porysowana i dlatego kolory są takie jakie są a w rzeczywistości jest o wiele bardziej kolorowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I jak nagrywasz to wolniej leć po zbiornikach bo niby coś nagrałeś a i tak nie widać co :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była misja na szybko, a i tak prawie cały dzień mi zleciał przed 9 wyszedłem z domu o 9:37 miałem pociąg i o 13 byłem w Bydgoszczy bo wszystko teraz przez Łowicz jeździ bo remontują, ale chociaż pod oknem mam ciszę :) Dorota ze stacji mnie zgarnęła, naszykowałem sobie wszystko co potrzebowałem a i tak zapomniałem zabrać Mrożonek wyleciało mi z głowy jak wyjeżdżaliśmy ze sklepu  :) i tak na szybko przeleciałem telefonem po zbiornikach bo o 15:28 miałem powrotny że praktycznie przed 20 byłem w domu, :) Ale Osmozę przytargałem,  Sól 22 KG , NO3-PO4-X, TDS, Zwierzaki :) jeszcze później będę jechał po odbiór Ryby którą zamówiłem ale to dopiero jak będzie no chyba że czas nie pozwoli to na stacji sobie odbiorę :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłeś taki motyw z mrożonkami jak ja. Cały czas o nich pamiętałem. Jak przyjechałem do domu i wziąłem się za rozpakowywanie to się okazało, że jednak zapomniałem kupić mrożonki. Całe szczęście, że mam jeszcze mały zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.