Skocz do zawartości
josetsu

Seafrags Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie opinie o tym sklepie??
JA ostatnio mialem okazje odwiedzic ten sklep, kupilem okazyjnie pare blazenkow co mnie pozytywnie zaskoczylo to ze obsluga rzeczywiscie dbala o to bym czul sie tam mile widziany, ilosc oferowanych szczepek powalajaca a ceny bardzo przystepne. zycze powodzenia w rozwoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do działu sponsorów, jest tam cały poddzial o nich. Sam u nich kupuje wysyłkowo i polecam, bo warto.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tak troszkę korali i powiem szczerze że super na dodatek należy dac mega plusa za obsługę oraz pakowanie szczepek porostu rewelacja 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tam od początku. Też bardzo polecam. Sporo LPS i miękkich korali. Rybek niewiele, ale jak już coś mają to same rarytasy. Obsługa super. Zawsze się można dogadać.


Akwarium 2020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep dość mały, wybór zwierząt mizerny, ale się rozwijają, więc trzymam kciuki. Niestety mało przystępne godziny otwarcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, lukas_gr napisał:

Sklep dość mały, wybór zwierząt mizerny, ale się rozwijają, więc trzymam kciuki. Niestety mało przystępne godziny otwarcia...

zawsze możesz jechać w sobotę ;) 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukas_gr napisał:

Sklep dość mały, wybór zwierząt mizerny, ale się rozwijają, więc trzymam kciuki. Niestety mało przystępne godziny otwarcia...

Większość ludzi pracuje do 16, więc otwarcie do 19 jak dla mnie właśnie bardzo przystępnie. Co do wyboru zwierząt, to nie wielka hurtownia, część zwierzaków można sobie zamówić wcześniej.


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gothmog napisał:

Większość ludzi pracuje do 16, więc otwarcie do 19 jak dla mnie właśnie bardzo przystępnie. Co do wyboru zwierząt, to nie wielka hurtownia, część zwierzaków można sobie zamówić wcześniej.

od siebie jeszcze dodam, że zamawiasz w normalnej cenie i masz pełną kwarantannę i "wypływanie", zważywszy, że hobby dla cierpliwych mi tam pasuje :) 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zaczynam z nowym zbiornikiem, mieszkam niedaleko tego sklepu czy ktoś może cos o nich napisać? Byłem już raz gadać o zbiorniku i generalnie widać ze wiedza o co chodzi, ale jestem świeży w tych tematach i w sumie każdy kit można mi wstawić ;)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczni i pomocni. Nie sprzedają, żeby sprzedać. W Warszawie to chyba moje ulubione miejsce na zakupy koralowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co kolega napisał i polecam. Sam też często robię u nich zakupy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale duży wybór. Ryby już dużo mniej. Chemia tylko kilka produktów. Sprzęt tylko na zamówienie.

Nie sprzedają, żeby sprzedać - to fakt.

Ogólnie polecam.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ròwnież polecam nikt tam kitu Ci nie wciśnie. Ryb mało ale korali naprawdę dużo, super sposòb pakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam fachowa obsługa zero ściemy a pakowanie to pierwsza klasa .:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem unich zbiornik 325l z zewnętrznym kominem. Jestem zadowolony. Postawili niedawno nowe zbiorniki na rybki i kolejny duży na SPSy więc oferta im się rozszerzy.


Akwarium 2020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu poprzedni temat w którym pytałem o ten sklep został zamknięty.

Dziekuje bardzo wszystkim za opinie, jak widze wszyscy zgodnie pisza ze można zaufac sklepowi, fajnie bo erybka się zamknela i w sumie nie ma alternatywy w tej części Warszawy.

Wybieram się w przyszłym tygodniu do nich żeby przygotować jakas konfiguracje zbiornika i obsady.

Dzieki za porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś boli jak sklep się rozwija i nie chce żeby na tym forum ktoś ten sklep polecał. Może po prostu jest niewygodny dlatego temat zamknięty. 

Jak najbardziej moge polecić sklep. Bardzo duży wybór miękkich i Lps, powoli startuje Sps wiec będzie alternatywa dla Korale.pl

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu i Tomku - a może mniej podejrzeń - temat przymknąłem ponieważ po 1 w mojej ocenie opinie o sklepie mogą być wyrażane w temacie nie zawierającym linka do sklepu online. Temat był zamknięty niecałe 18h, w tym czasie miałem konsultacje z administratorem i innym moderatorem. Gdzie zgodnie ustalili iż nie jest to reklama - więc temat ponownie otworzyłem.

Drugi powód dla którego wg mnie tamten temat nie powinien istnieć to pkt 2 regulaminu forum.

Cytat

Zanim rozpoczniesz nowy wątek, zadaj sobie trud i sprawdź czy temat nie był już poruszany wcześniej. Jeśli znajdziesz interesujący Cię temat, a masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj w tym wątku, nie rozpoczynaj nowego


Jak widać długo Wam nie zajęło odnalezienie właściwego miejsca do dalszej dyskusji odnośnie opinii o sklepie.
Mam nadzieję iż to wyjaśnienie daje Wam prawidłowy pogląd na sytuację.


Edit: Biorąc pod uwagę powyższą argumentację - scaliłem te 2 tematy w 1 całość. Obecnie wszystkie opinie są widoczne w tym temacie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie :) dobrze mieć jakies pojecie o sklepie w okolicy.

Korale.pl - bajka sklep, ale niestety tylko spsy wioda prym a to nie moja polka jeszcze :) . W seafragsach tez maja zbiornik z sps, na razie słabiutko ale gość z obsługi mówił ze ma dopiero 2 miesiące wiec może jakas alternatywa będzie. Chyba się zdecyduje na wspolprace z nimi, dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem małe fragi w promocji na długi weekend majowy z wysyłką. Obsługa, pakowanie i czas realizacji b. dobre. Jeden frag był pomylony, ale sklep wywiązał się wzorowo i szybko przysłał właściwy, a nawet większy niż zamówiony. Korale mają się ok. Na pewno jeszcze skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś z wizytą w tym sklepie. Asortyment w sumie niewielki. Pan sprzedawca ogólnie niezbyt zaangażowany. Na pytania odpowiadał niechętnie i zdawkowo.  W kilku akwariach pływające zwłoki. Wziąłem 1 pustelnika, kilka Asterin i tyle mnie tam widzieli. Nie planuję tam wracać. Prędzej Akeopora lub Sexy Shrimp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jarzy2001 napisał:

Byłem dziś z wizytą w tym sklepie. Asortyment w sumie niewielki. Pan sprzedawca ogólnie niezbyt zaangażowany. Na pytania odpowiadał niechętnie i zdawkowo.  W kilku akwariach pływające zwłoki. Wziąłem 1 pustelnika, kilka Asterin i tyle mnie tam widzieli. Nie planuję tam wracać. Prędzej Akeopora lub Sexy Shrimp.

Acropore śmiało mogę polecić. Zaangażowani i zawsze chętni do pomocy. Dodatkowo ryby w super kondycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jarzy2001 dzięki za opinię. Od jakiegoś czasu planowałem się tam wybrać...to już nie muszę ;)

Acropora jest bardzo OK jeśli chodzi o obsługę. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w czymś nie pomogli/nie doradzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.