Skocz do zawartości

Historia edycji

FunWorld

FunWorld

6 minutes ago, waldek123blau said:

A na bezkręgowce nie działa?

No właśnie różne są opinie. W większości przypadków o których czytałem kraby były otłumione , podobnie jak większość ślimaków. Wieloszczety i rozgwiazdy często zdychały.

Krewetki - chyba kwestia dawkowania, bo ludzie pisali różne opinie. Mysis i inne większe przedstawiciele zooplanktonu pozostawały w większości żywe.

Nie jestem pewien jak z jeżowcami, bo nigdzie nie natrafiłem na relacje z nimi.

 

Co się da

Po całym procesie zamierzam użyć colony i jakichś dobrych bakterii żeby nie doszło do nowego dojrzewania, bo pewnie w kolumnie wody pozostanie sporo organicznego nawozu dla alg. Nie wiem tylko czy lepiej wstrzymać, czy właśnie zwiększyć dawkowanie fitoplanktonu (który zapewne może się przyczyniać do rozrostu miękasów).

 

Przez okres terapii będzie dostępny tymczasowy zbiornik z podmianek na przechowanie delikatniejszych i łatwych do złapania zwierząt.

FunWorld

FunWorld

Just now, waldek123blau said:

A na bezkręgowce nie działa?

No właśnie różne są opinie. W większości przypadków o których czytałem kraby były otłumione , podobnie jak większość ślimaków. Wieloszczety i rozgwiazdy często zdychały.

Krewetki - chyba kwestia dawkowania, bo ludzie pisali różne opinie. Mysis i inne większe przedstawiciele zooplanktonu pozostawały w większości żywe.

 

Po całym procesie zamierzam użyć colony i jakichś dobrych bakterii żeby nie doszło do nowego dojrzewania, bo pewnie w kolumnie wody pozostanie sporo organicznego nawozu dla alg. Nie wiem tylko czy lepiej wstrzymać, czy właśnie zwiększyć dawkowanie fitoplanktonu (który zapewne może się przyczyniać do rozrostu miękasów).

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.