Skocz do zawartości

Historia edycji

g_o_n

g_o_n

50 minut temu, Kośmid napisał:

Również wydaję mi się, że masz za mocną cyrkulację. Często zakładający takie kostki bazują jedynie na wydajnym filtrze kaskadowym typu FZN 3. 

Skoro woda paruje to przykryj akwarium. Na razie i tak nic w nim nie masz. 

Albo zrób sobie zwykłą prostą dolewkę grawitacyjną z zestawu do kroplówek dostępnych w aptece i jakiegoś pojemniczka. Będzie ci spokojnie uzupełniać i nie będą aż tak skakać parametry jak przy nagłym dolaniu dużej ilości wody. Troszkę jest zabawy z ustawianiem ale potem dolewasz co jakiś czas do zbiorniczka i masz spokój.

Ja mam 30l i FZN3 - i nie wyobrażam sobie dołożenia jeszcze jakiegoś cyrkulatora, ale sam zobaczysz. Na razie jak już jest to bym go ustawił aby dmuchał ci na skałkę to szybciej wywieje ewentualny syf jaki tam mógł pozostać.

g_o_n

g_o_n

Albo zrób sobie zwykłą prostą dolewkę grawitacyjną z zestawu do kroplówek dostępnych w aptece i jakiegoś pojemniczka. Będzie ci spokojnie uzupełniać i nie będą aż tak skakać parametry jak przy nagłym dolaniu dużej ilości wody. Troszkę jest zabawy z ustawianiem ale potem dolewasz co jakiś czas do zbiorniczka i masz spokój.

Ja mam 30l i FZN3 - i nie wyobrażam sobie dołożenia jeszcze jakiegoś cyrkulatora, ale sam zobaczysz. Na razie jak już jest to bym go ustawił aby dmuchał ci na skałkę to szybciej wywieje ewentualny syf jaki tam mógł pozostać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.