Skocz do zawartości
opo

Reaktywacja 42l Limanowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Obraz nędzy i rozpaczy, cały czas widać dino. Trzymam kciuki żeby udało się wyprowadzić zbiornik na prostą. Szkoda że zaoszczędziłeś na skale, trzeba było kupić nową "żywą skałę" i wziąć od kogoś wodę na start. Od samego startu palisz docelową mocą i kolorem? Dobrze czytam że to już Twój 4 zbiornik morski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obraz nędzy i rozpaczy, cały czas widać dino. Trzymam kciuki żeby udało się wyprowadzić zbiornik na prostą. Szkoda że zaoszczędziłeś na skale, trzeba było kupić nową "żywą skałę" i wziąć od kogoś wodę na start. Od samego startu palisz docelową mocą i kolorem? Dobrze czytam że to już Twój 4 zbiornik morski?
Tak jest to mój 4 baniak i dlatego próbuje to zrobić inaczej ,zywej skały nie chce po pierwsze z względu na niechciane życie i nie chodzi mi tu o aiptasie czy jakaś asterine tylko na dużo gorsze zwierzęta jak xenia ślimaki osiadłe rurówki i jeszcze parę innych zwierząt które mogą być mega ekspansywne przeżyłem to w poprzednich baniakach. Skała sucha to nic innego jak resetowana skała z tym że na skale masową nie tak staranie jak można to zrobić w domu a co za tym idzie po4 później straszy przez bardzo długi czas . Baniak jak narazie straszy bo brązowa jak w fabryce czekolady ale parametry są ok korale polipują ładnie zarówno miękkie jak i spsy glonów kompletnie niema a Dino jak przyszło tak pójdzie, baniaczek oczywiście startował na żywej wodzie

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Ps. Nie świecę całą mocą. A tu link do poprzedniego mojego baniaka może nie cud miód i orzeszki ale jakoś wyglądało



Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja doszły błazny i parę korali wszystkie plagi w odwrocie 6dba4ffc6c3b3c2c10c5ec84229953be.jpg61734244b9d5ca1f6dbd721d9829b0f2.jpg

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniak powoli dojrzewa z strat padł jeden błazenek korale ładnie rosną sps mają całkiem spoko stożki 7b9f0160e662e5fc28a5cd1cb89307ad.jpg4d796152bf9eaf3aef0266cdd19af61a.jpg

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem trochę szczepek niestety nie które nie jestem pewien jak się nazywają proszę o pomoc a74111b6c76fc3dcc63c9ddddcf2ba39.jpg2782064f2873170d69bac4c50f89a374.jpg6778aaf1c6c9944d0585eab5288bed43.jpg

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że baniaka nie ma ,żyje własnym życiem i tyle b49badab63eadb96cdaa8af55ea4fd1a.jpg

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.