Skocz do zawartości
domi1906

Moje małe królestwo 54 l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Oto mój mały zbiorniczek 54 l. Jeszcze nie skończony, muszę pomalować tylnia ścianę na czarno i pare drobnych jeszcze rzeczy.Zbiornik typowo do testów, gdyż przesiadlam się z akwarystyki slodkowodnej, a w planach 400 l, więc najpierw na mniejszym próba. Zbiornik bez sampa, testów nie robię. Pozdrawiam 

20171224_122326_1024x1024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na kubelku. Tylko takim dość dużym. Docelowy zbiornik będzie na sampie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Podmianki Ci tydzień 10%, a karmię fito planktonem i takim liquidem Aqua Foresta raz na tydzien. Ukwial zeżre czasem jakiegoś małego wieloszczeta co wyciągnę że skał.

Edytowane przez domi1906 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dominika

Ile ten zbiornik ma czasu?Tak pytam bo wygląda co najmniej jak mój 10miesieczny.

Możesz określić pod jakim kontem testujesz to akwarium :-) 

Wesolutkich Świat:-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Beti. Testuje ten zbiornik przed założeniem 400 l. Tak aby zobaczyć co i jak śmiga w solniczce. Baniak ma 2 miechy. Przeszło już Dino i mega zakwit fito. A teraz już jest moc. Wszystko pięknie rośnie. Rozgwiazdy zadowolone. Również życzę Wesołych Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu jeszcze chcesz testowac to akwarium zanim będzie docelowe. 

Mówisz że już wszystko było  zakwit dino oby słuchaj oby...bo to dopiero początek jeszcze na kuble ale kibicuję. Mój syn Dominik podpowiada mi tu że bym Cię zapytała jaką lampe tam masz,to pytam ;-)

I uciekamy czas dalej do kuchni :-)

Miło było poznać 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rok dwa będą testy. Lampa 2 x24 W. Świetlówki Ati coral plus i sylvania actinic. Wiem,że jeszcze wiele może się wydarzyć. Narazie jest ok. Po zakwicie fito, podmienilam wodę z działającego zbiornika. Drugi raz zakwitlo Dino, powoli schodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampe UV było zastosować po zakwicie ;-


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.