Skocz do zawartości
Beti

Chyba spaliłam

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani moi:)

witam wszystkich jeszcze raz, nadeszła chwila aby okazać mój zbiornik w dni 02.01.2018 mija 300dni wydawało się wszystko ok,czytając i śledząc wasze posty chciałam zrobić zdjęcia i zmniejszycz w "zmniejszacz pl" i bubel czar prysnął,jakość zdjęć to tragedia po zmniejszeniu!!!

Co źle robimy,czytamy posty itp ale nadal jakość do "pupki"

dajcie jakieś rady.

Przepraszam że tak prosty temat ale chyba coś źle robimy,a już myśleliśmy z synkiem że wyskoczymy hehehe :-) sorki mam humor wolne do 02.01.18


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wrzucić zdjecia do galerii forum i potem podpiąć do posta, lub skorzystac z zewnetrznego hostingu, na przyklad www.imgur.com i wrzucic w tresc posta wygenerowany bbcode link. Wtedy obrazek wyświetli sie od razu w poście i będzie miał dobrą rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nik@ napisał:

Mozesz wrzucić zdjecia do galerii forum i potem podpiąć do posta, lub skorzystac z zewnetrznego hostingu, na przyklad www.imgur.com i wrzucic w tresc posta wygenerowany bbcode link. Wtedy obrazek wyświetli sie od razu w poście i będzie miał dobrą rozdzielczość.

Dziękuję Pani Dominiko:-)

Szczęśliwego Nowego 2018 Życzymy:-) 

ps .nie ma się co spodziewać cudów ale się staramy :-) może się spodoba,ale poczekamy do 300setk :-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj darmowy program z netu do obróbki zdjęć, ja używam FastStone Image Viewer, bardzo fajny program z dużymi możliwościami, przyda się do obróbki zdjęć na forum i tych  dla własnego użytku. Po otworzeniu programu pojawia się okno wsparcia, trzeba kliknąć na zamknij  i można używać programu.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, @Beti napisał:

Dziękuję Pani Dominiko:-)

Szczęśliwego Nowego 2018 Życzymy:-) 

ps .nie ma się co spodziewać cudów ale się staramy :-) może się spodoba,ale poczekamy do 300setk :-)

My tutaj wszyscy jestesmy po imieniu/nicku :) czekam na te foteczki, chętnie obejrzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuje,teraz mam parę dni wolnego to opiszemy...

a Pan Panie Marku wyluzuje,ja nie chciałam źle doradzić,wydawało się że odpieniacz jest ok,ale rzeczywiście nie ma co polecać jak się do końca nie wie:-) znów uległam emocją forum ;_)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, silvia napisał:

wyślij na https://zapodaj.net/

a tu wklej linka do fotki / fotek

Czy Tak? Chodzi o link

https://zapodaj.net/5389b429a6625.jpg.html>20171227_170505.jpg</a>


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.