Skocz do zawartości

Historia edycji

bober6662

bober6662

23 minuty temu, Adamo79 napisał:

Nie sądzę by Darek tu kogoś wyśmiewał-to skromny chłopak jest.Co do utrzymania korali to takich jak Darek ma-miał to ty z pewnością  na oczy nie widziałeś!

Za to kolejny pościk nabity a za plecami xenia,pokarz mi swoje akwarium a zobaczymy jaki z ciebie akwarysta...

 Nikt nikogo nie zmusza do robienia tych testów.

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Napisałem swoje zdanie odnośnie testów, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

bober6662

bober6662

14 minut temu, Adamo79 napisał:

Nie sądzę by Darek tu kogoś wyśmiewał-to skromny chłopak jest.Co do utrzymania korali to takich jak Darek ma-miał to ty z pewnością  na oczy nie widziałeś!

Za to kolejny pościk nabity a za plecami xenia,pokarz mi swoje akwarium a zobaczymy jaki z ciebie akwarysta...

 Nikt nikogo nie zmusza do robienia tych testów.

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.