Skocz do zawartości
bober6662

Testy ICP

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz a jak padnie Ci ta darmowa xenia to co powiesz w tedy ? Tak jak Tester napisał parametry dobre , wszystko ok a korale lecą i na co zganiasz ?  że to sól kijowa przez betoniarke wymieszana czy może coś złego było w magicznej buteleczce ? Potem zaczynają się właśnie dziwne posty. Jak byś choć trochę się postarał , zdobył fajnego korala patrzył na niego jak nie powiem co i go stracił to byś wiedział co to jest . Najwidoczniej tobie wystarczy iść za róg zdobyć od kogoś jakiegoś darmowego korala i Cię to cieszy , a niektórzy próbują się tego pozbyć i nie dają sobie z tym rady . Z nikogo się nie smiałem, każdy ma co lubi i to jest jego sprawa. Jedni lubią miękkie,  drudzy nie tyle w temacie. Nik do niczego nikogo nie zmusza , każdy prowadzi zbiornik jak chce i jaki efekt go zadawala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bober6662 napisał:

 

A jakie to są korale za parę gr? 

Każdy ma korale takie na jakie go stać, jak lubisz wydawać kasę na koral którego nie jesteś w stanie utrzymać to go poprostu nie kupuj... 

A nie wysmiewasz ludzi którzy to hobby kochają nie za drogie acany czy acry tylko porostu nawet za darmowa śliczna xenie. 

 

Nie sądzę by Darek tu kogoś wyśmiewał-to skromny chłopak jest.Co do utrzymania korali to takich jak Darek ma-miał to ty z pewnością  na oczy nie widziałeś!

Za to kolejny pościk nabity tak w tym jesteś dobry a za plecami xenia,pokarz mi swoje akwarium a zobaczymy jaki z ciebie akwarysta...

 Nikt nikogo nie zmusza do robienia tych testów.

Edytowane przez Adamo79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Adamo79 napisał:

Nie sądzę by Darek tu kogoś wyśmiewał-to skromny chłopak jest.Co do utrzymania korali to takich jak Darek ma-miał to ty z pewnością  na oczy nie widziałeś!

Za to kolejny pościk nabity a za plecami xenia,pokarz mi swoje akwarium a zobaczymy jaki z ciebie akwarysta...

 Nikt nikogo nie zmusza do robienia tych testów.

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Napisałem swoje zdanie odnośnie testów, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać ale ugryzę się w język, nie będę tez wdawać się w niepotrzebne dyskusje bo to do niczego nie prowadzi . Życzę Ci pięknego pulsujacego lasu xeni żebyś i ty mógł się jarać jak to robia inni , tylko uważaj żeby Ci komina nie urwało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bober6662 napisał:

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Napisałem swoje zdanie odnośnie testów, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

Nie mogę się normalnie tych zdjęć xeni na kominie doczekać...:lol:

Co do tematu produktów AF i samego tematu  to bardzo sobie je cenie choć nie używam wszystkich.A co do przynależności do sekty jak to napisałeś  bardzo akurat sobie cenie znajomość z prawdziwymi (fachowcami)w swoim fachu z pięknymi koralami i wiedzą którą nie każdy się może pochwalić.

Powodzenia w hodowli xeni życzę...:D

 

 

Edytowane przez Adamo79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenia piękny koral .... nie rozumie dlaczego tak z niego szydzicie... To forum zaczyna schodzić na psy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra . Jakto się mówi . Nowym Rokiem Nowym Krokiem. W związku z tym , iż obraziłem się po ostatnich testach ICP na sól RS . 

Przechodzę na sól AF sprawdzimy to cudo :) . Bo czytać już nie mogę tych AHH  i OHHH . Taki prezent dla firmy odemnie ;) . .  

PS . Zapomniałem zapytać . Gdzie to można kupić ?? 

 ;) żarcik -wiem wiem jadę jutro do Korali . 

Za pół roku jak system wytrzyma zdam relację :D:D:D

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2017 o 13:10, Tester napisał:

Dlatego tak ważne jest, rozumieć wyniki i własne akwarium

W 100% się z Tobą zgodzę,problem w tym że gdy dostaniesz blednę wyniki,to jest bardzo duże prawdopodobieństwo błędnej interpretacji pomimo dużego doświadczenia.A interpretacja pierwiastków śladowych w wodzie morskiej to moim zdaniem jest jak stąpanie po cienkim lodzie,trzeba być naprawdę ostrożnym.Zakłócenia matrycowe mogą mieć ogromny wpływ na stężenia pierwiastków rzędu kilku ug/l.Zapewne wiesz że w laboratoriach akredytowanych każda analiza wykonywana jest minimum 3 razy i jeżeli wyniki są niepowtarzalne to takiego wyniku nie można wydać klientowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,
Ze swojej strony możemy powiedzieć, że zatrudniliśmy wykwalifikowanych pracowników mających już duże doświadczenie w pracy z ICP-OES w akredytowanych laboratoriach. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, naukowcami oraz wykładowcami akademickimi. Nasze laboratorium działa już kilka lat a zakup urządzenia ICP-OES był podyktowany wieloma aspektami m.in. kontroli jakości naszych produktów - z czasem wprowadziliśmy również usługę badania wody klientom zewnętrznym.

Jesteśmy przekonani co do przesyłanych do klienta wyników, że są one właściwe bo dokładamy do tego wszelkich starań - urządzenie jest stale kalibrowane i codziennie wykonywane są próby kontrolne przed badaniami. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć za inne laboratoria oraz skąd te rozbieżności.
Pozdrawiamy,
Aquaforest
Mam pytanie do Aquaforest,
jakie wartości NSW (wedlug jakich danych) zostały przyjęte do testów ICP wykonywanych przez laboratorium MarinLab?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam pytania zupełnie z innej  beczki. Jakiś czas temu była informacja na forum o darmowej wysyłce testów icp do marinlab. Czy to nadal aktualne? 

Pozdrawiam 

Wojtek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. 
Mam pytania zupełnie z innej  beczki. Jakiś czas temu była informacja na forum o darmowej wysyłce testów icp do marinlab. Czy to nadal aktualne? 
Pozdrawiam 
Wojtek 
Tak, wysylka z Polski jest darmowa. Wszystkie koperty mają przedpłacony znaczek pocztowy.

Sent from Galaxy far far away

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ile z reguły upływa czasu zanim pozna się wyniki badań? Od momentu wysyłki?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, michu23 napisał:

Witam. Ile z reguły upływa czasu zanim pozna się wyniki badań? Od momentu wysyłki?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ja biorę czas od momentu dostarczenia. Bo przesyłka idzie hmm różnie od 1 dnia do 3 dni roboczych, w zależności czym wysyłasz. Oczywiście mówię o marinlab.com. Jak trafi do nich próbka to wynik mam na drugi dzień. Zwykle robię dopłatę za 2zl z hakiem do priorytetu na poczcie i przesyłka idzie jeden dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie 1 raz robiłem i nie bardzo wiedziałem co i jak. Wysłałem we wtorek. Tak jak bylo, dopisałem swój adres i wysłałem. Nie pomyślałem nawet o dopłacie. Następnym razem będę wiedział.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wysłałem przed świętami,coś koło 15-nastego bo nie pomyślałem i wyniki miałem w styczniu bo dopiero wtedy dostali.Wiadomo,że wtedy z przesyłkami są obsuwy.To tak na przyszłość jak by ktoś chciał wysyłać.Nie pomyślałem też o dopłacie by szybciej doszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.