Skocz do zawartości
Beti

mini rafa 2 LATA i 9 miesięcy + zupa rybna ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Pozazdrościć @@Betizbiornika. Moje 240 się chowa nawet przed sumpami :P

Co będzie za parę miesięcy jak to wszystko podrośnie :) Już jest ekstra, a co dalej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pawel_Q napisał:

Pozazdrościć @@Betizbiornika. Moje 240 się chowa nawet przed sumpami :P

Co będzie za parę miesięcy jak to wszystko podrośnie :) Już jest ekstra, a co dalej B)

@Paweł a co ma być...:ph34r:dziekuje ze Ci się podoba,ale twój sie też szykuję, i zapowiada z opisow tez calkiem nieźle,wniosleś już akwarium?kiedy przekladka?

Milego dnia;-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, @Beti napisał:

@Paweł a co ma być...:ph34r:dziekuje ze Ci się podoba,ale twój sie też szykuję, i zapowiada z opisow tez calkiem nieźle,wniosleś już akwarium?kiedy przekladka?

Milego dnia;-)

Wniesione. W cztery osoby wnosiliśmy i poszło bardzo sprawnie, ale było ciężko. Mam mały problem z wypoziomowaniem akwarium. Dwa lata temu odbierałem mieszkanie i okazało się, że mam różnicę 8mm na 150 cm długości <_< Stelaż nie ma nóżek regulowanych i coś muszę nad niego podłożyć, albo położę w tym miejscu płytki przez święta.

Start będę robił na nowo na suchej skale więc trochę czasu zejdzie aż poprzekładam korale i ryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pawel_Q napisał:

Wniesione. W cztery osoby wnosiliśmy i poszło bardzo sprawnie, ale było ciężko. Mam mały problem z wypoziomowaniem akwarium. Dwa lata temu odbierałem mieszkanie i okazało się, że mam różnicę 8mm na 150 cm długości <_< Stelaż nie ma nóżek regulowanych i coś muszę nad niego podłożyć, albo położę w tym miejscu płytki przez święta.

Start będę robił na nowo na suchej skale więc trochę czasu zejdzie aż poprzekładam korale i ryby.

Paweł nie rob tego błędu,jeśli jeszcze nie stoi akwarium daj sobie dorobic nóżki do stelaża to nie kosztuje majątek a będziesz zadowolony w każdej chwili możesz podregolować ja mam na klucz 19,ale jak ustawił serwisant na starcie poziom na pusto po zalaniu akwarium nic sie nie zmienilo,potem był pomiar laserowy i co do 1mm pasuje.Przy okazji zmierzył mi laserem środek na linki do lampy że wszystko wisi idealnie na równo nad baniakiem;-)

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam życzyć wszystkim zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa:)

 

Ps.rybcia sie znalazła chodzi bardzo wczas spać :-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, @Beti napisał:

Chciałam życzyć wszystkim zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa:)

 

Ps.rybcia sie znalazła chodzi bardzo wczas spać :-)

Superanckiego zajączka Beti :) 

zajec.jpg


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałam się delikatnie pochwalić że caluastrea fluo zeszła jedna noga ze szczepki parę miesięcy temu,troszkę chorowała ale zaskoczyło mnie to że ze szkieletu zaczyna odrastac,zapewne Ameryki nie odkryłam ale pytanie czy zawsze odrasta czy to wyjątki,może ktoś miał podobną sytuacje..

20180407_121738.jpg


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma :D mam galaxeę która znikąd z trzyletniej skały wyrosła i jest już jak 2 pięści :ph34r: thallasoma się odnalazła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Raffy14 napisał:

Norma :D mam galaxeę która znikąd z trzyletniej skały wyrosła i jest już jak 2 pięści :ph34r: thallasoma się odnalazła?

Dzięki @Raffy14,tak znalazła się godz 18 chodzi spać i mogłam szukac:D,karmię około 18.30 nawet nie wyjdzie z kryjówki:-)na jedzenie,dziwna rybcia....ale śliczna;-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Te zoa będzie drażnić caulastree, musisz usunąć jeżeli Ci na niej zależy.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, fresz33 napisał:

Te zoa będzie drażnić caulastree, musisz usunąć jeżeli Ci na niej zależy.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Ok,one się rozsiewja wszędzie gdzie nie zerknę to zoa


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Hej, baaardzo fajne to twoje akwarium, jest jakiś cel do osiągnięcia nie wiem czy mi się uda ale będę się starał :) , gratuluje wytrwałości i reki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paragon napisał:

Hej, baaardzo fajne to twoje akwarium, jest jakiś cel do osiągnięcia nie wiem czy mi się uda ale będę się starał :) , gratuluje wytrwałości i reki

Dzięki @paragon jakoś cierpliwie podchodzę do tego,rok przeleciał i szkoda że nie wieksze:-) ale nie mam miejsca na wieksze,marzyło mi się coś koło 800l plus sump coś takiego jak teraz stawia @Nik@


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

To jest chore hobby :ph34r:, niestety za kazdym razem chcialo by sie wieksze, tak jak u mnie zaczynalem od 40 litrow :D, ale aktualne to jest maks co moge wyciagnac z mieszkania, musial bym syawiac drugi dom hmmm :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Paragon napisał:

To jest chore hobby :ph34r:, niestety za kazdym razem chcialo by sie wieksze, tak jak u mnie zaczynalem od 40 litrow :D, ale aktualne to jest maks co moge wyciagnac z mieszkania, musial bym syawiac drugi dom hmmm :ph34r:

Ja mam za 2 lata plan przebudowy salonu trzeba ściankę zwalić zrobić belkę podpory i w tedy na spokojnie wejdzie 200x70x65h,i zaleje to i np pochodzi 3-4mies i dopiero przekłada,ale to na razie marzenia:-)będzie jeszcze trochę czasu nabierze się wiecej doświadczenia praktycznego;-) no i kasę na to wszystko.Obecnie mam akwarium mocno obciążone i tak się dziwię że po4 i no3 daje radę.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mój jeżowiec zbiera po drodze wszystko nawet zoantusy kosi równo wszystko,jakiś pomysł jak mu to ściągnąć:Dchyba ze zostawić ale ma to już 4dzień :-),dzięki za podpowiedz

20180414_100013.jpg

Edytowane przez @Beti (wyświetl historię edycji)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
9 minut temu, Raffy14 napisał:

Wyrwij mu to :D

zoantusy jeżowcowi? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paragon napisał:

zoantusy jeżowcowi? :ph34r:

Ja mojemu rurówkę ściągałem? Nie można? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego nie dotknę:o

Edytowane przez @Beti (wyświetl historię edycji)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, @Beti napisał:

Ale ja tego nie dotknę:o

Szczypce albo chwytak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pawel_Q napisał:

Szczypce albo chwytak 

Chwytak mam ale chyba kupię  szczypce o ile mu to nie przerosło prawie tydz:D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, @Beti napisał:

Chwytak mam ale chyba kupię  szczypce o ile mu to nie przerosło prawie tydz:D

Ja sobie cenię chwytak. Dzięki niemu nie muszę rąk moczyć w akwarium :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć aby nie zakładać nowego tematu mam pytanie do posiadaczy koralowca o nazwie " Scolymia Australia" piękne Lps ,czy jest to koral z gatunków trudnych typu goniopora(np czerwona) czy raczej cos typu favia :-) czyli poziom trudnosci mniejszy,oczywiście po za tym ze odpowiednie karmienie suplementacja jak należy,pytam bo mam okazję kupić w dobrej cenie..z góry dzięki za info:)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.