Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie pojawiły się jedne z najlepszych na rynku akwariów typu "plug and Play". Zestawy od Red Sea z serii Max, Reefer i Nano (o pojemności od 75L do ponad 520L). Jakość i przemyślane rozwiązania po latach badań sprawią, że żaden akwarysta nie będzie zawiedziony z rozwiązań jakie oferują. Są to oczywiście produkty na zamówienie. Czas realizacji to około 3 tygodnie.

65.jpg

Zapraszamy do rejestracji na stronie i zakupów.

https://www.coralhouse.pl/akwaria-morskie~c263?manufacturer=28738

Ekipa CoralHouse


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad popraw opis zestawów, bo to tłumaczenie jest... Sump - "miska olejowa" itp.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzież chciała za szybko przetłumaczyć..

Przekazane do ponownego tłumaczenia :)

 


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ofensywa Coralhouse. Tunze, GHL, RedSea, co następne !

Fajnie, że rozwijacie ofertę.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katani, jak chłopaki wynieśli się z mieszkania i przeszli na większe pomieszczenie aż miło do nich zajechać :)
I super że każdy może coś wybrać pod siebie, bo jeden woli jedno, drugi drugie.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super że firma się tak rozwija.

Nie ma co się dziwić, u nich nie ma z niczym problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super że firma się tak rozwija.
Nie ma co się dziwić, u nich nie ma z niczym problemu [emoji4]
Ja mam niestety odmienne zdanie. Problemy miałem aż dwa przy jednym zamówieniu.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam odmienne zdanie .Dokładnie chodzi o sprawy serwisowe. 

Zakupiłem dwie pompy vortech mp40  ,jedna zaczęła się odklejać ,wewnętrzna cześć odpadała przy zmianie mocy ,karmieniu /normalna praca.

Zgłosiłem problem 26 listopada 2017r,po paru przypomnieniach i odpowiedziach typu "...jutro się odezwiemy. Pozdrawiam Konrad" do dziś sprawa nie została rozwiązana.Pompy nie wysyłałem do nich ,czekałem na odpowiedz co z tym fantem zrobić .

Pompa u mnie pracuje normalnie do ok 40-50% mocy jak ustawie więcej to zaczyna się odłączać. A że większej mocy obecnie nie używam to jakoś mi wyleciało z głowy ,nie zmienia to faktu ,że olali sprawę całkowicie .Od razu mi do głowy przyszło widząc wpisy ,że chłopaki się rozwijają.

Ofertę  wszyscy chętnie rozwijają ,ale reklamacje zamiatają po stół . 

 


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba było wysłać i żądać naprawy/wymiany gwarancyjnej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fresz33 napisał:

Trzeba było wysłać i żądać naprawy/wymiany gwarancyjnej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Lepiej marudzić niż działać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sa również i złe opinie bo jeszcze ktoś by pomysłał że płacimy za dobre opinie :P

Tak na poważnie postaramy się w przyszłym tygodniu udostępnić na stronie szablon reklamacyjny .

Który ułatwi kontakt reklamacyjny oraz nie pozowli aby nam umykały tak ważne sprawy jak reklamacja.

17 lutego zrobimy zlot będzie okazja o tym porozmawiac :)

Bedzie również niespodzianka ale to w nastepnym temacie.

 


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fresz33 napisał:

Trzeba było wysłać i żądać naprawy/wymiany gwarancyjnej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

 

Godzinę temu, elespero napisał:

Lepiej marudzić niż działać :D

Ponownie utwierdzam się w opinii ,że na tym forum nie wolno się wychylać przed szereg  ,nie warto ,szkoda czasu ,tu liczy się lizanie d..y  .

pozdrawiam 

Tak na marginesie , już zostałem przeproszony za zaistniała sytuacje ,sprawa zostanie w miarę szybko załatwiona .

 


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kris81 napisał:

 

Ponownie utwierdzam się w opinii ,że na tym forum nie wolno się wychylać przed szereg  ,nie warto ,szkoda czasu ,tu liczy się lizanie d..y  .

pozdrawiam 

Tak na marginesie , już zostałem przeproszony za zaistniała sytuacje ,sprawa zostanie w miarę szybko załatwiona .

 

Bo mi jak coś nie gra to nie płaczę na forum tylko próbuję sprawę załatwić.

A to że jestem zadowolony ze sklepu a tobie się to nie podoba, to nie mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ponownie utwierdzam się w opinii ,że na tym forum nie wolno się wychylać przed szereg  ,nie warto ,szkoda czasu ,tu liczy się lizanie d..y  .
pozdrawiam 
Tak na marginesie , już zostałem przeproszony za zaistniała sytuacje ,sprawa zostanie w miarę szybko załatwiona .
 
Jeszcze nigdy nie robiłem zakupów w tym sklepie...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, elespero napisał:

Bo mi jak coś nie gra to nie płaczę na forum tylko próbuję sprawę załatwić.

A to że jestem zadowolony ze sklepu a tobie się to nie podoba, to nie mój problem.

I niby co ? Trzeba prosić sprzedawce by łaskawie zajął się naszą reklamacją , chłopie nie jesteś w temacie i coś chcesz powiedzieć. 

Jeśli to nie twój problem to po jakiego dziada komentujesz !


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
I niby co ? Trzeba prosić sprzedawce by łaskawie zajął się naszą reklamacją , chłopie nie jesteś w temacie i coś chcesz powiedzieć. 
Jeśli to nie twój problem to po jakiego dziada komentujesz !
Nie pyta się na mailu/forum tylko odsyła i w ramach gwarancji ŻĄDA naprawy bądź wymiany. Oczywiście jeżeli uszkodzenie nie jest z Twojej winy. Naprawa lub wymiana należy Ci się jak przysłowiowa "psu buda". Odsyłasz i np dzwonisz że czekasz na szybkie rozpatrzenie bo akwarium i życie w nim nie może czekać wieczność.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, fresz33 napisał:

Nie pyta się na mailu/forum tylko odsyła i w ramach gwarancji ŻĄDA naprawy bądź wymiany. Oczywiście jeżeli uszkodzenie nie jest z Twojej winy. Naprawa lub wymiana należy Ci się jak przysłowiowa "psu buda". Odsyłasz i np dzwonisz że czekasz na szybkie rozpatrzenie bo akwarium i życie w nim nie może czekać wieczność.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Ty to wiesz, ja to wiem. Ale inni wolą płakać na forum niż zadzwonić do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 20.01.2018 o 08:41, Pirotechnic napisał:

Katani, jak chłopaki wynieśli się z mieszkania i przeszli na większe pomieszczenie aż miło do nich zajechać :)
I super że każdy może coś wybrać pod siebie, bo jeden woli jedno, drugi drugie.

Przeprowadzka była? W tym sklepiku przy domu trochę mało miejsca było.

6 godzin temu, CoralHouse napisał:

17 lutego zrobimy zlot będzie okazja o tym porozmawiac :)

Chętnie przyjadę.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej sklep był w domu:)

Jest plan na powiekszenie sklepu i jest rówież już miejsce wszystko zależy od zadowolenia klientów :)

Co do zlotu jutro napiszemy więcej informacji ,dzisiaj tylko wspomnę że będziemy mieli gościa specjalnego z Izraela :))


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie info o zlocie :D Od czasów Wrocławia zlotu w naszym regionie nie było :(

 


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info o zlocie. Jeśli godziny się dobrze się poukładają to będę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.