Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, za 2 tygodnie planuje przesiadkę na większy zbiornik. Szkiełko już do odbioru i wszystko przygotowane ale problem mam z lampą. Proszę o radę na wymiary 110 długości 50 wysokości i 40 szerokości. Myślę o lampie LED lub hybryda. Możecie coś polecić lub może ktoś sam robi lampy i chciałby zarobić , pomóc ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet na lampkę?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć @nikka8921,a może Maxspect RAZOR 160W R420r lampa led,będziesz zadowolona ;-)raz wydasz a efekt murowany;-) 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxspect to właśnie lampa o której od dłuższego czasu myśle :) mój budżet to max 2500 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj.

 


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maxspect to właśnie lampa o której od dłuższego czasu myśle [emoji4] mój budżet to max 2500 
To duzy budzet na lampę, możesz w tej cenie kupić nowego Razora lub zbudować hybryde led i t5 możliwości jest wiele

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłącze, w kostce 50x50x50 mam zetlight b200. Jakoś średnio mi się podoba... z kontrolerem. Na dodatek zauważyłem wokół led pękniętą ceramikę. Co wybrać w technologii led z pełnym sterowaniem typu zmierzchy itp? 

Edytowane przez dla syna (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, nikka8921 napisał:

Maxspect to właśnie lampa o której od dłuższego czasu myśle :) mój budżet to max 2500 

koszt nowej lampy Maxspect RAZOR 160W R420r  to 2050zł   24miesiące gwarancji serwis tylko Kraków ale kurier w razie.

Zasilacz musi być w miejscu przewiewnym bo się przyjarrra ;-)ja tak miałam,ogółem Lampa chodzi bajka;-)polecam ,a co zrobisz to już sama zadecydujesz;-)

używka około 1000zł ostatnio chyba @maciej01 znalazł komuś, na forum ktoś sprzedawał,jest tego trzeba poszukać,lub nowa wiadomo cena,ale jeszcze zostanie Ci 450zł na korale będzie ;-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat co ty. Na allegro widziałem jeszcze Zetlighta model 6600 -200 W i 6800 - 230 W. Mam podobny zbiornik tylko wyższy bo 60 cm i skłaniam się raczej na ten model 6800. Ile ludzi tyle opinii. Do tej pory w małym miałem model TMC  V2 i też był super, a te wszystkie lampy praktycznie są bardzo podobne do siebie.


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetlight to był mój numer 2 w rankingu :)  jednak po przeczytaniu chyba tony opini na temat tych 2 lamp skuszę się właśnie na niego ze względu na chyba częste problemy z maxspectrem. Laku tez chciałam 60 cm wysokości ale to już byłby jak dla mnie i moje miejsce kolos :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór też padł również na Zetlighta do tego dostępny na allegro w ratach 0 procent :) Co do kolosa jak zalewam wodą to faktycznie jest kolos!


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.