Skocz do zawartości

Historia edycji

Robteos

Robteos

Witam 
Jak najbardziej *TO* jeszcze żyje :D.
Tylko jak to mówiąc nic nadzwyczajnego się z projektem nie dzieje ciekawego.
Trochę zmieniłem ułożenie skały bo nie było możliwości czyścić frontowej i prawej bocznej szybki,dwie pozostałe nie ruszam bo chce by obrosły je algi wapienne. W akwarium jakiś czas temu pojawiło się pełno glonisk meszkowatych na skałkach nic z tym nie robiłem tylko czekałem i lałem sobie bakterię,glony jeszcze widoczne ale są już na wykończeniu. 
I jak na razie pojawiają się myśli czym to obsadzić by nie było plagi i nie wyszły korale po za zbiornik myślałem po prostu może obsadzić samymi rico w różnych barwach kolorystycznych ? ogólnie na razie brak koncepcji i tak myślę co z tym fantem zrobić by cieszyło bardzo oko.
Chciałem do zbiornika dodać z dwa kraby Paguristes cadenati ale jak na razie nie ma ich w lokalnych sklepach i tak czekam aż się pojawią.

KO19bB0.jpg
4boFwia.jpg

Robteos

Robteos

Witam 
Jak najbardziej *TO* jeszcze żyje :D.
Tylko jak to mówiąc nic nadzwyczajnego się z projektem nie dzieje nadzwyczajnie ciekawego.
Trochę zmieniłem ułożenie skały bo nie było możliwości czyścić frontowej i prawej bocznej szybki,dwie pozostałe nie ruszam bo chce by obrosły je algi wapienne. W akwarium jakiś czas temu pojawiło się pełno glonisk meszkowatych na skałkach nic z tym nie robiłem tylko czekałem i lałem sobie bakterię,glony są jeszcze widoczne ale są już na wykończeniu. 
I jak na razie pojawiają się myśli czym to obsadzić by nie było plagi i nie wyszły korale po za zbiornik myślałem po prostu może obsadzić samymi rico w różnych barwach kolorystycznych ? ogólnie na razie brak koncepcji i tak myślę co z tym fantem zrobić by cieszyło bardzo oko.

KO19bB0.jpg
4boFwia.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.