Skocz do zawartości

Historia edycji

MaaXzgr

MaaXzgr

Witam zwracam się do Was z prośbą. Posiadam akwarium Aquael Zestaw Nano Reef DUO 49L w zestawie standardowym znajduje się oświetlenie  LEDDY SLIM DUO ( sunny 6.5k plant 8k) Nie jest ona tak bardzo straszna jak ją opisują ale z biegiem apetyt rośnie i chciało by się mieć coś lepszego. Za dużo według mnie w tej lampie światła białego , nie ma żadnej regulacji dzień, noc, natężenia barw. Podobają mi się lampy male najlepiej z możliwością podwieszenia. Czy to wpłynie na efekty względem np belki. A może lepiej taką lampę zrobić samemu. Proszę o pomoc. Dodam że chciał bym na nią przeznaczyć około 500 zł. czy ta kwota zmieni coś faktycznie względem mojej aktualnej lampy. Co jeżeli chodzi o żywe zwierzątka poprawa jakości wpłynie pozytywnie na rybki czy koralowce. .Za odpowiedzi i konkretne przykłady lamp z góry dziękuje.

 

MaaXzgr

MaaXzgr

Witam zwracam się do Was z prośbą. Posiadam akwarium Aquael Zestaw Nano Reef DUO 49L w zestawie standardowym znajduje się oświetlenie  LEDDY SLIM DUO ( sunny 6.5k plant 8k) Nie jest ona tak bardzo straszna jak ją opisują ale z biegiem apetyt rośnie i chciało by się mieć coś lepszego. Za dużo według mnie w tej lampie światła białego , nie ma żadnej regulacji dzień, noc, natężenia barw. Podobają mi się lampy male najlepiej z możliwością podwieszenia. Czy to wpłynie na efekty względem np belki. A może lepiej taką lampę zrobić samemu. Proszę o pomoc. Dodam że chciał bym na nią przeznaczyć około 500 zł. czy ta kwota zmieni coś faktycznie względem mojej aktualnej lampy. Co z koralami czy polepszy im się .Za odpowiedzi i konkretne przykłady lamp z góry dziękuje.

 

MaaXzgr

MaaXzgr

Witam zwracam się do Was z prośbą. Posiadam akwarium Aquael Zestaw Nano Reef DUO 49L w zestawie standardowym znajduje się oświetlenie  LEDDY SLIM DUO ( sunny 6.5k plant 8k) Nie jest ona tak bardzo straszna jak ją opisują ale z biegiem apetyt rośnie i chciało by się mieć coś lepszego. Za dużo według mnie w tej lampie światła białego , nie ma żadnej regulacji dzień, noc, natężenia barw. Podobają mi się lampy male najlepiej z możliwością podwieszenia. Czy to wpłynie na efekty względem np belki. A może lepiej taką lampę zrobić samemu. Proszę o pomoc. Dodam że chciał bym na nią przeznaczyć około 500 zł. czy ta kwota zmieni coś faktycznie względem mojej aktualnej lampy. Za odpowiedzi i konkretne przykłady lamp z góry dziękuje.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.