Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Co to takiego na zdjęciu to białe wychodzące z malej skałki z lewej strony w połowie wysokości. Ma ruchy prawie swobodne, potrafi się wyciągnąć i gwałtownie skurczyć

DSC_0099.JPG

Jest grubości nitki może troche grubsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba było użyć painta i zaznaczyć o co Ci chodzi. Jeżeli dobrze widzę to w połowie kończy się rurówka.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fresz33 napisał:

Trzeba było użyć painta i zaznaczyć o co Ci chodzi. Jeżeli dobrze widzę to w połowie kończy się rurówka.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Nie od przodu. To calkiem z boku z lewej. Tak jak sie konczy pancerz rurówki i poziomo w lewo

Jak karmie to wychodzi ze skałki. Jak rusza obieg wody, chowa się całkowicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maelen rzekła, że to może być Phyllochaetopterus (wieloszczet) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leel00 napisał:

@Maelen rzekła, że to może być Phyllochaetopterus (wieloszczet) :)

Raczej nie sądzę. Phyllochaetopterus jest w pancerzyku, natomiast ta glista jest łysa i giętka w całej długości 

Edytowane przez dla syna (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj. Się tam nie gorączkuj ;) Wygląda na fotce, jak by kukał zza winkla. Nie dasz rady zrobić lepszej fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leel00 napisał:

Oj. Się tam nie gorączkuj ;) Wygląda na fotce, jak by kukał zza winkla. Nie dasz rady zrobić lepszej fotki?

Będzie ciężko. Widoczna skała od przodu. Z boku brak dostępu. Kiedyś na tej skałce rosła goniopora. O ile to coś pomoże w indentyfikacji

30 minut temu, Leel00 napisał:

@Maelen rzekła, że to może być Phyllochaetopterus (wieloszczet) :)

Chyba że dopiero będzie budować pancerzyk. A to niby niechciane, niepożądane albo coś w tym stylu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% posiadam to samo mam ich kilka i nie znalazłem co to jest, jeden z nich ma około 3-4cm i to co wychodzi poza skałę (macka) na pewno nie ma pancerzyka niestety nie zrobię zdjęcia bo to żyjątko ma światłowstręt i znika w sekundę.

Edytowane przez li su (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, maciej01 napisał:

Oo to też mam. Nawet nie szukałem tego co to jest. Ale dzięki :-) teraz wiem że ma swoją nazwę. Natomiast zdjęcie tego co dałem to wygląda na wieloszczeta Phyllochaetopterus lecz bez pancerzyka w realu o śnieżno białej barwie. Niestety karmie co dwa dni i tylko wtedy mogę zaczajkę zrobić. Może uda się coś kliknąć następnym razem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.