Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Witam mam na imię arek i mieszkam w Manchester to mój drugi post na temat mojego akwarium w pierwszym pytalem sie o skale . Niestety zrobiłem błąd i kupiłem live rock która była poza akwarium kilka dni . Wiec pod namowa kilku osób  skale wywaliłem i kupiłem Marco rock i wreszcie  Trzy dni temu zalałem swoje akwarium .

filtr mam aqua one marisys 240,

oswietlenie evergrow led it2040

2x jebao rw 4 

TMC auto top up

tmc v2 vecton 400 uv steriliser

16 kilo morco rock

10lb NATURES OCEAN LIVE ARAGONITE 

probiotic reef salt 

narazie w filtrze mam ceramikę i watę tylko .za namowa kolegi daje codziennie dwie krople aquaforest probio s i dwie krople mix wódki , octu i cukru . Po tygodniu zamierzam włożyć jeszcze z 3 kilo live rock . Proszę o porady co zrobić dalej by miało to naprawdę piękny wygląd i co zrobić by nie mieć wielkich problemów 

Hoom

Hoom

Witam mam na imię arek i mieszkam w Manchester to mój drugi post na temat mojego akwarium w pierwszym pytalem sie o skale . Niestety zrobiłem błąd i kupiłem live rock która była poza akwarium kilka dni . Wiec pod namowa kilku osób  skale wywaliłem i kupiłem Marco rock i wreszcie  Trzy dni temu zalałem swoje akwarium .

filtr mam aqua one marisys 240,

oswietlenie evergrow led it2040

2x jebao rw 4 

TMC auto top up

16 kilo morco rock

10lb NATURES OCEAN LIVE ARAGONITE 

probiotic reef salt 

narazie w filtrze mam ceramikę i watę tylko .za namowa kolegi daje codziennie dwie krople aquaforest probio s i dwie krople mix wódki , octu i cukru . Po tygodniu zamierzam włożyć jeszcze z 3 kilo live rock . Proszę o porady co zrobić dalej by miało to naprawdę piękny wygląd i co zrobić by nie mieć wielkich problemów 

Hoom

Hoom

Witam mam na imię arek i mieszkam w Manchester to mój drugi post na temat mojego akwarium w pierwszym Uralem sie o skale . Niestety zrobiłem błąd i kupiłem live rock która była poza akwarium kilka dni . Wiec pod namowa kilku osób  skale wywaliłem i kupiłem Marco rock i wreszcie  Trzy dni temu zalałem swoje akwarium .

filtr mam aqua one marisys 240,

oswietlenie evergrow led it2040

2x jebao rw 4 

TMC auto top up

16 kilo morco rock

10lb NATURES OCEAN LIVE ARAGONITE 

probiotic reef salt 

narazie w filtrze mam ceramikę i watę tylko .za namowa kolegi daje codziennie dwie krople aquaforest probio s i dwie krople mix wódki , octu i cukru . Po tygodniu zamierzam włożyć jeszcze z 3 kilo live rock . Proszę o porady co zrobić dalej by miało to naprawdę piękny wygląd i co zrobić by nie mieć wielkich problemów 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.