Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Kupilem dwa kawałki skaly nie duże ale nie jestem pewien czy są dobre . W sklepie mieli je na zapleczu w wannie gdzie były na oko bardzo dobre warunki . Powiedział mi sprzedawca ze dwa tygodnie temu dostali je od kogoś z dzialajacego akwarium dotego dał mi gość z dwa litry wody i garść piasku z dna . Gdy co kolejek złego będzie sie działo z ta skala to ja wyrzucę. Mam nadzieje ze ma w sobie jakieś życie . Była tez w sklepie ładna skałka porośnięta grzybami ale chyba zawczesnie by taka wkładać do mojego akwarium . Choć ona napewno była żywa skoro widać było na niej grzybki 

7B06196F-DDBD-4922-9F6A-E1CABD5E04CE.jpeg

Hoom

Hoom

Kupilem dwa kawałki skaly nie duże ale nie jestem pewien czy są dobre . W sklepie mieli je na zapleczu w wannie gdzie były na oko bardzo dobre warunki . Powiedział mi sprzedawca ze dwa tygodnie temu dostali je od kogoś z akwarium dotego dał mi gość z dwa litry wody i garść piasku z dna . Gdy co kolejek złego będzie sie działo z ta skala to ja wyrzucę. Mam nadzieje ze ma w sobie jakieś życie . Była tez w sklepie ładna skałka porośnięta grzybami ale chyba zawczesnie by taka wkładać do mojego akwarium . Choć ona napewno była żywa skoro widać było na niej grzybki 

7B06196F-DDBD-4922-9F6A-E1CABD5E04CE.jpeg

Hoom

Hoom

Kupilem dwa kawałki skaly nie duże . Nie jestem pewien czy są dobre . W sklepie mieli je na zapleczu w wannie gdzie były na oko bardzo dobre warunki . Powiedział mi sprzedawca ze dwa tygodnie temu dostali je od kogoś z akwarium dotego dał mi gość z dwa litry wody i garść piasku z dna . Gdy co kolejek złego będzie sie działo z ta skala to ja wyrzucę. Mam nadzieje ze ma w sobie jakieś życie . Była tez w sklepie ładna skałka porośnięta grzybami ale chyba zawczesnie by taka wkładać do mojego akwarium . Choć ona napewno była żywa skoro widać było na niej grzybki 

7B06196F-DDBD-4922-9F6A-E1CABD5E04CE.jpeg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.