Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Mam takie pytanie . Mam pudełko przelewowe i jak wiadomo ciągnie ono wodę kilka milimetrów z pod powierzchni wody . Oprócz tego mam dwie pompy obiegowe rw4 . Niestety nie poruszają one na tyle powierzchni wody by nie zbierał sie na niej brud . Zrobił sie mały kożuch . Co zrobić by on sie nie zbierał . Trochę szkoda mi skierować jedna rw4 by dmuchała na górę . Albo może warto zrobić deszczownice z wody powrotnej do akwarium 

Parametry po tygodniu 

No3 0-2 a PO4 0,5

i po dwóch tygodniach

No3 -0 
PO4 -1
No2 -0
Kh 8,5 
Alkalinity 3.08

odpieniacz niezle pieni widać ze bakterie szaleją . Watę zmieniam co 3 dni ale nie jest za bardzo brudna . Glonów  narazie brak,  Dokupiłem 4 ślimaki maja sie niezle 

Hoom

Hoom

Mam takie pytanie . Mam pudełko przelewowe i jak wiadomo ciągnie ono wodę kilka milimetrów z pod powierzchni wody . Oprócz tego mam dwie pompy obiegowe rw4 . Niestety nie poruszają one na tyle powierzchni wody by nie zbierał sie na niej brud . Zrobił sie mały kożuch . Co zrobić by on sie nie zbierał . Trochę szkoda mi skierować jedna rw4 by dmuchała na górę . Albo może warto zrobić deszczownice z wody powrotnej do akwarium 

Hoom

Hoom

Mam takie pytanie . Mam pudełko przelewowe i jak wiadomo ciągnie ono wodę kilka milimetrów z pod powierzchni wody . Oprócz tego mam dwie papy obiegowe rw4 . Niestety nie poruszają one na tyle powierzchni wody by nie zbierał sie na niej brud . Zrobił sie mały kożuch . Co zrobić by on sie nie zbierał . Trochę szkoda mi skierować jedna rw4 by dmuchała na górę . Albo może warto zrobić deszczownice z wody powrotnej do akwarium 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.