Skocz do zawartości
Reefshop Trójmiasto

NOWOŚĆ od PACIFIC SUN - Reaktory na glony w Reefshop !

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta i skuteczna metoda naturalnej kontroli w akwarium, która pomaga prowadzić zbiornik w sposób jak najbardziej naturalny.
Seria AR-Pro ma unikalny design, który pozwala rosnąć makroglonom, takim jak np.Chaetomorpha, co prowadzi do skutecznego zaniku niepożądanych azotanów i fosforanów.
Oprócz kontroli składników odżywczych, zastosowanie reaktora alg AR-PRO zapewnia inne korzyści, takie jak zużycie nadmiaru CO2 i podniesienie poziomu tlenu w akwarium.
Zalecane do stosowania w cyklu odwróconego światła dziennego, pomagając zrównoważyć wahania pH i stworzyć stabilne środowisko dla mieszkańców zbiornika.

Zapraszamy do sklepu - link

Kluczowe czynniki:

  •  Zmniejszenie -NO3
  •  Zmniejszenie -PO4
  •  Redukcja organicznych zanieczyszczeń
  •  Redukcja dwutlenku węgla
  •  Zwiększone poziomy tlenu
  •  Zwiększone i stabilne pH
  •  Zwiększone poziomy Redox
  •  Poprawa jakości wody
  •  Szybszy przyrost korali
  •  Przygotowuje zdrowe warunki naturalne dla wszystkich mieszkańców akwarium.
  •  Zastępuje inne metody takie jak np. zastosowanie pellet czy węgla

0_0_productGfx_59e53fd3a773e04c412fa0053

0_0_productGfx_444578798a2eca4b9b0d68fab

0_0_productGfx_7e27872e45c4e3ab48ff36649

0_0_productGfx_5ca8fbf1411bc5f9e7740f7a9


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda by było chować taką zabawkę w szafce z sumpem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt wygląda extra cena też nie niska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo to mi się podoba. Dużo lepsze od konkurencji. Przynajmniej z wygladu. To prawda cena nie mała. Ale brakuje jednej rzeczy. To czego nikt nie posiada poza diy. Poza zaworami odcinającymi, które można dołożyć, zawór spustowy bezpośrednio w korpusie. Który pomoże przy obsłudze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) w sam raz dla mnie bo nie mam szafki i wszystkie sprzęty są na wierzchu :) - dla mnie dobra opcja bo rzucam okiem i wiem że wszystko gra = bez schylania otwierania szafki i dawania nura w kable i rury.

Mam takie pytanie do czego jest to wyjście na Calcium reaktor, można puścić wodę z reaktora przez glony? tak jak w kolumnie wyłapującej resztki Co2? i dzięki temu wykorzystać te resztki Co2 to "pędzenia" alg? 

Przydał by się taki reaktor w wersji zupełnie czarnej - bo jak ktoś nie ma szafki, albo trzyma to w panelu to ma w nocy piękną czerwoną poświatę - i spać się nie da, albo białą jak jest białe światło. jeden taki i jeden ciemny zupełnie czarny, można wtedy ustawić cykle 12h jeden reaktor w nocy a drugi w dzień, i świeży tlen jest zapewniony 24h na dobę ( dla tych co nie lubią odpieniacza )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak, do filtra glonowego można podłączyć wyjście z reaktora wapnia dzięki czemu algi są dodatkowo "nawożone" pozostałym w wodzie dwutlenkiem węgla(szybszy wzrost = wydajniejsze pochłanianie  no3/po4) a dodatkowo woda w odcieku ma wyższe pH(niwelowana jest w zasadzie największa wada reaktorów wapnia które mają tendencję do obniżenia pH w akwarium)

pozdrawiam

 


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Ura napisał:

Przydał by się taki reaktor w wersji zupełnie czarnej

trochę folii np. Carbon 3D- masz kolor jaki chcesz :)  - a wygląd też niczego sobie

2a627a96593c4dc23f584145bbb0e413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) kiedyś oklejałem folią tubę teleskopu i pełno bąbli mi wyszło - ale folia była bardzo cienka - taka do oklejania samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

trzeba "skropić" wodą - kleiłem tym kilka razy (choć nie tuby) bąbli nie było - przydaje się też zwykła suszarka do włosów - żeby podgrzać

(zwykła woda bez żadnego mydła / płynu / pienidła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Interesuja mnie jakieś dane techniczne... tych że rektorów.  No i obsługa... W razie awarii diod...caly reaktor do wymiany...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.