Jump to content

Maniekkkkk

Klubowicz
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Mariusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  ŚLĄSK
 • Zainteresowania
  Małe i duże : )
 • Akwarium
  Ciągle za małe... a w tej chwili 400 w obiegu

Recent Profile Visitors

3597 profile views
 1. W Maxspect każdy z kanałów możesz ustawić wedle uznania , masz ich sześć uv + fiolet niebieski royal blue zielony ciepły biały czerwony dodatkowo masz możliwość ustawienia temperatury barwowej w wersji pierwszej było to 1200 /1600/2000 w wersji blue masz do dyspozycji niebieski lps /sps , a czy uda Ci się ustawić identyczną barwę jak w AI trudno mi powiedzieć , najlepiej podjechać gdzieś do sklepu i porównać obie lampy na żywo.
 2. Miałem pierwszą wersję Maxspecta mam teraz wersję Blue i zdecydowanie polecam , cena -jakość moim zdaniem ok .Z aplikacją nigdy nie miałem problemów mam ustawioną sieć 2.4G / 5 G i docelowo lampy łączą się i pracują na częstotliwości 2.4 G , na plus na pewno układ diod , chłodzenie ,metalowa obudowa ( Al prime -plastikowa obudowa ) uchwyt w zestawie .
 3. tak , będzie drażnił Ci korala , z czasem przerodzi się w plagę , ułam go całego bądź zaklej czubek kropelką w żelu
 4. o kurde , wygląda jakby przeszedł huragan A ten żółtek co taki blady , wygląda jak albinos , zestresowany czy taka jego uroda ?
 5. jakie jeszcze zwierzaki można zaliczyć do naturalnych wrogów Zoanthusów i nie poleca się je łączyć z nimi ? wszelkiej maści ryby z rodziny Motylowatych ? Większość Centropyg ?
 6. Ładnie Ci to zarasta @katani a dozujesz witaminę C ?
 7. Odkopie trochę temat , czy z perspektywy upłynięcia kilku lat od podjęcia tego tematu nasunęły się wam może jakieś inne wnioski na temat idealnych parametrów do trzymania Zoa ? Jakie odmiany rosną szybciej ,które wolniej ,jaki lubią prąd wody ,oświetlenie ,jaką suplementację ,czym lubią być karmione ?
 8. Ty się nie zastanawiaj tylko je łap i do kibla
 9. Maniekkkkk

  Czy to cjano?

  Skały oczywiście nie masz możliwości wyciągnąć i usunąć ten glon poza zbiornikiem ? masz ryby więc lałbym bez pożywki na razie . Może ograniczenie świecenia też będzie twoim sprzymierzeńcem
 10. Maniekkkkk

  Czy to cjano?

  Wyraźniejsze zdjęcie jesteś wstanie zrobić ? Ja bym się wstrzymał z chemią na razie , zadbałbym o parametry wody , regularne podnianki + dobre bakterie ,odsysał ile się da i zredukował podawanie pokarmu do minimum.
 11. Maniekkkkk

  Powstaje 64l

  ogólnie lampy cena / jakość bardzo dobre , miałem pierwszą wersję i kolory były landrynkowe ale akceptowalne , w drugiej wersji producent postarał się o podbicie niebieskiego i jak dla mnie wygląda to o niebo lepiej - też ją posiadam pod obydwoma korale będą rosnąć , także ja polecam wersję blue .
 12. Na początku cieszy wszystko co się rusza potem jak nabierzesz wiedzy i doświadczenia to nie koniecznie Na skale którą dostałeś są pewnie przetrwalniki różnych żyjątek które po czasie dają o sobie znać , także cierpliwości i ciesz się obserwacją .
 13. Oooo i teraz dojrzewanie Ci zaskoczy ps.jak tylko dostrzeżesz jakieś szklane róże to od razu reaguj nim przybiorą formę plagi
 14. Na Ali co prawda kupisz taniej i jesteś wstanie zaoszczędzić , ale weź pod uwagę reklamacje , w Pl pewnie szybciej byłbyś wstanie to załatwić.
 15. Nie wiem jak SLW ale MLW ma wymienną gumową nakładkę na magnes dzięki której możesz ustawić cyrkulator w prawo- lewo góra - dół .
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.