Jump to content

mario 84

Klubowicz
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Mariusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  ŚLĄSK
 • Zainteresowania
  Małe i duże : )
 • Akwarium
  Ciągle za małe... a w tej chwili 400 w obiegu

Recent Profile Visitors

1195 profile views
 1. Mam parę sztuk w sumpie, mało co się przemieszczają ,nie lubią światła i rosną powoli także możesz być spokojny,plagi raczej nie będziesz miał.
 2. Taka rozpiska to też coś fajnego, sam tak prowadzę zbiornik i lubię mieć popisane co i jak. A co do slimaków to myślałem że się rozmnożyły i je policzyłaś co by było nie lada wyzwaniem.
 3. Wypytałem co nie co już wcześniej bo słyszałem że stoi tam baniaczek pokazowy na Tropicalu .....mimo wszystko to sprzedawca , opinia choć cenna jak dla mnie to chciałem sprawdzić czy ktoś z forumowiczów prowadzi już szkiełka tą metodą ....no ale chyba jeszcze za wcześnie ....
 4. Ok, dzięki za info tester. Swoją drogą prowadzi ktoś tą metodą zbiornik i ma jakieś uwagi? Czy jeszcze zbyt świeży produkt....
 5. Dzięki tester, powiedz jescze proszę jak dozować MARINE POWER ADVANCED MINERAL Salt, w takiej ilości jak Kh czy Ca, dodam że zużycie tych pierwiastków mam na innym poziomie w chwili obecnej.
 6. Cześć, stosuje ktoś z forumowiczów tą metodę? Jakie macie opinie, podzielcie się wrażeniami. Myślę by przejść na tą markę i ich program prowadzenia zbiornika. Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz,proponują stosowanie w równych dawkach, ale co zrobić jeśli konsumpcja nie jest taka sama i co z dozowaniem magnezu bo o nim nie wspomniano przy tej metodzie.
 7. Podepnę się pod temat by nie zakładać nowego wątku. Co sądzicie o nowej lini produktów Tropical Marine Power, począwszy od soli po metodę Marine Power Advanced?
 8. Jakie wrażenia po dłuższym stosowaniu soli?
 9. spokojnie, nie masz za co przepraszać , nic się nie dzieje Widzisz ja u siebie świecę 30 w full spectrum centralnie nad jedną komorą z glonami ,światło siłą rzeczy dociera też do innych komór nawet tam gdzie jest odpieniacz i jak na razie po 8 miesiącach mam spokój, nic złego się nie dzieje glony wapienne są tylko na skale
 10. Proszę nie chwytać za słówka myślałem że dla tak doświadczonego akwarysty nie trzeba pełnym zdaniem
 11. nie do końca się zgodzę z tą tezą mam lampę fuul spectrum i zero skrobania i glonów przez 8 miesięcy
 12. Właśnie nic nie wyczytałem by Aquaforest to zalecał przy dozowaniu, ,bynajmniej ja nic takiego nie pamiętam.Choć na chłopski rozum coś przy włączonym odpieniaczu trafi do kubła i pójdzie na straty Lecz w dłuższej perspektywie ,takie wyłączanie odpieniacza przy dozowaniu mogłoby być uciążliwe.
 13. Też zaczynam właśnie stosować tą metodę i się właśnie zastanawiam czy wyłączać odpieniacz przy dodawaniu bakterii i pożywki, ma wg to jakieś znaczenie?
 14. Moda na ,, bez ,, dalej w modzie widzę Tym razem bez normalnej wody na start Zawsze jak widzę takie posty, to się zastanawiam czemu tak dążycie do poprawiania natury i kombinowania, czemu ma to służyć ? Chcecie zaoszczędzić parę pln, czy odnaleźć nową metodę na prowadzenie akwarium morskiego ? Pamiętajcie tylko że za tym wszystkim stoją zwierzaki które muszą znosić wasze eksperymenty.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.