Skocz do zawartości

Historia edycji

Moljzesz

Moljzesz

Ojoj patrząc po fotkach, mi to wygląda na bryopsis, świetny glon na no3 i po4 zeruje te parametry idealnie. Obawiam się że nikt tego nietknie, dolcia ale jedna na 10 się złapie.. Bryopsis załatwiają antybiotykiem na grzybicę bodajże. Pokaż jakieś lepsze fotki tego badziewia żeby być pewnym na 100%. Jeżeli jest to bryopsis, nie pozbędziesz się tego łatwo bez chemii. Miałem kiedyś i walczyłem rok czasu (wtedy nie znaliśmy metody z antybiotykiem). Wyrywalem codziennie, zaprzestalem podmianek i lania sbs, porcję głodowe dla ryb, korale praktycznie konały jak nie duszone bryopsis to od braku mikro. Mega trudno się tego pozbyć bez radykalnych działań, tworzy plechy gdzie detrus i resztki się osadzają i ma pożywke do wzrostu. Wysysa po4 i no3 lepiej niż jakikolwiek absorber. No i tyle, pokaż te fotki;)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

Moljzesz

Moljzesz

Ojoj patrząc po fotkach, mi to wygląda na bryopsis, świetny glon na no3 i po4 zeruje te parametry idealnie. Obawiam się że nikt tego nietknie, dolcia ale jedna na 10 się złapie.. Bryopsis załatwiają antybiotykiem na granicę bodajże. Pokaż jakieś lepsze fotki tego badziewia żeby być pewnym na 100%. Jeżeli jest to bryopsis, nie pozbędziesz się tego łatwo bez chemii. Miałem kiedyś i walczyłem rok czasu (wtedy nie znaliśmy metody z antybiotykiem). Wyrywalem codziennie, zaprzestalem podmianek i lania sbs, porcję głosowe dla ryb, korale praktycznie konały jak nie duszone bryopsis to od braku mikro. Mega trudno się tego pozbyć bez radykalnych działań, tworzy plechy gdzie detrusu i resztki się osadzają i ma pożywke do wzrostu. Wysysa po4 i no3 lepiej niż jakikolwiek absorber. No i tyle, pokaż te fotki;)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.