Skocz do zawartości

Historia edycji

Dareklisc

Dareklisc

Mała aktualizacja 

Od ostatniego razu w akwarium zdarzyło przewinąć się cyjano, aktualnie są bruzdnice które mam wrażenie że powoli ustępują. Szyby codziennie czyszczone bo zarastają glonem. Póki co się nie przejmuje , akwarium dojrzewa, co by się nie działo zwalam właśnie na to i od razu człowiek czuje się lepiej :D

Zauważyłem że KH wciągu tygodnia spada o 1,2-1,5 pmm (7,5-6) , podmiany do tej pory robiłem 4 L co 5-7 dni niestety jest to nie wystarczające żeby wyrównać parametry. I tu pojawia się pytanie co dalej ? Większe podmiany ? Czy zaopatrzyć się w prochy do balinga ? A może jakaś inna propozycja jak można poprowadzić tak małe akwarium :)

IMG_20190521_130054_Easy-Resize.com.jpg

Dareklisc

Dareklisc

Mała aktualizacja 

Od ostatniego razu w akwarium zdarzyło przewinąć się cyjano, aktualnie są bruzdnice które mam wrażenie że powoli ustępują. Szyby codziennie czyszczone bo zarastają glonem. Póki co się nie przejmuje , akwarium dojrzewa, co by się nie działo zwalam właśnie na to i od razu człowiek czuje się lepiej :D

Zauważyłem że KH wciągu tygodnia spada o 1,2 pmm , podmiany do tej pory robiłem 4 L co 5-7 dni niestety jest to nie wystarczające żeby wyrównać parametry. I tu pojawia się pytanie co dalej ? Większe podmiany ? Czy zaopatrzyć się w prochy do balinga ? A może jakaś inna propozycja jak można poprowadzić tak małe akwarium :)

IMG_20190521_130054_Easy-Resize.com.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.