Skocz do zawartości

Historia edycji

Nexor4

Nexor4

22 godziny temu, kkrrystian napisał:

Czy może tło dać na dwóch ścianach

Ja bym dał czarne na tylnej i prawej ładnie by korale się eksponowały z przodu, jak i z boku akwarium

 

22 godziny temu, kkrrystian napisał:

pomoc w doborze i ilości diod Power Led

Ja bym dał 6x 410-420nm 6x 450-460nm i 5x 10000-12000k łącznie będziesz miał 51w trochę na zapas dzięki temu zwiększysz żywotność diod i będziesz mógł się pobawić ustawieniami lampy.

 

22 godziny temu, kkrrystian napisał:

Podpowiedzcie mi Proszę co jeszcze muszę dokupić aby wystartować z pierwszą Rafą

Jeżeli chcesz prowadzić na kaskadzie to możesz do niej wsadzić siporax/maxspect biosphere/skała na koszyki możesz dać watę perlową i do tego bakterie na start

Nexor4

Nexor4

2 godziny temu, kkrrystian napisał:

Czy może tło dać na dwóch ścianach

Ja bym dał czarne na tylnej i prawej ładnie by korale się eksponowały z przodu, jak i z boku akwarium

 

2 godziny temu, kkrrystian napisał:

pomoc w doborze i ilości diod Power Led

Ja bym dał 6x 410-420nm 6x 450-460nm i 5x 10-12k łącznie będziesz miał 51w trochę na zapas dzięki temu zwiększysz żywotność diod i będziesz mógł się pobawić ustawieniami lampy.

 

2 godziny temu, kkrrystian napisał:

Podpowiedzcie mi Proszę co jeszcze muszę dokupić aby wystartować z pierwszą Rafą

Jeżeli chcesz prowadzić na kaskadzie to możesz do niej wsadzić siporax/maxspect biosphere/skała na koszyki możesz dać watę perlową i do tego bakterie na start

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.