Skocz do zawartości

Historia edycji

Zolpher

Zolpher

Dodam, ze jak dla mnie to to cyano jest nietypowe. Mialem juz kozuch glutow w innym akwa, dalo sie to odsysac. Tu jest jakby pomieszane z kamieniami. Po tym zmieszaniu robi sie delikatna skorupa.

Jak wrocilem po wakacjach to skorupa praktycznie dawala sie wyciagac z wody, rozpadala sie tuz pod powierzchnia.

Nie chcialby uzywac chemii (po ostatniej od colombo padly mi kraby, ukwialy wyrzucily zooksantele i ledwo przetrwaly.

Czy da sie to zalatwic w moich warunkach? Nie mam sumpa, nie chce lac chemii, robie podmiany co 2 tyg 10%, parametey podalem. Moze cos robie nie tak? Z gory dzieki za rady/uwagi.:)

Zolpher

Zolpher

Dodam, ze jak dla mnie to to cyano jest nietypowe. Mialem juz kozuch glutow w innym akwa, dalo sie to odsysac. Tu jest jakby pomieszane z kamieniami. Po tym zmieszaniu robi sie delikatna skorupa.

Jak wrocilem po wakacjach to skorupa praktycznie dawala sie wyciagac z wody, rozpadala sie tuz pod powierzchnia.

Nie chcialby uzywac chemii (po ostatniej od colombo padly mi kraby, ukwialy wyrzucily zooksantele i ledwo przetrwaly.

Czy da sie to zalatwic w moich warunkach? Nie mam sumpa, nie chce lac chemii, podmiany co 2 tyg 10%. Z gory dzieki za rady/uwagi.:)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.