Skocz do zawartości

Historia edycji

Garnet

Garnet

W dniu 3.12.2018 o 22:29, flcf napisał:

Powiem Ci że nie robiłem bardzo dawno żadnej aktualizacji bo miałem dramatyczny start z którym nie mogłem sobie żadnymi sposobami poradzić i suma sumarum akwarium miało dosyć niedawno mały restart. Problemem były MEGA glony no i jak się nie trudno domyśleć bardzo wysokie NO3. tym razem znowu się pojawiają glony i jest wysokie NO3 ale może jakoś mi się uda to okiełznać [emoji4] 
 

Faktycznie niezłe pastwisko. A mógłbyś mi powiedzieć jakie ogólnie masz zdanie na temat tego zestawu? Widzę że dałeś trochę mocniejsza pompę niż zaleca producent. Nie wieje za mocno?

Edit:

No dobra to już hurtem pojadę z pytaniami :D 


1. Czy ta pompa nie za mocno dmucha?

2.  Ile wsypałeś piachu?

3. Czy masz problemy z tym oryginalnym zaworem, bo słyszałem że często tam membrana szwankuje i ludzie wymieniają na zwykły kulowy bo nie idzie na    seryjnym ustawić odpowiedniego poziomu wody.

Wysłane z mojego Galaxy S9 przy użyciu Tapatalka
 

Garnet

Garnet

Powiem Ci że nie robiłem bardzo dawno żadnej aktualizacji bo miałem dramatyczny start z którym nie mogłem sobie żadnymi sposobami poradzić i suma sumarum akwarium miało dosyć niedawno mały restart. Problemem były MEGA glony no i jak się nie trudno domyśleć bardzo wysokie NO3. tym razem znowu się pojawiają glony i jest wysokie NO3 ale może jakoś mi się uda to okiełznać [emoji4] 
Dla powagi sytuacji zamieszczam zdjęcia przez restartem... 
 
IMG_20180914_131919.thumb.jpg.801ecf74cdd3586ebe5f2ff48bd5a55e.jpg
IMG_20180918_154127.thumb.jpg.e478603ea1a2d833ca6cfe55749bf708.jpg
A w tym momencie akwarium wygląda mniej więcej tak: 
 
 
IMG_20181201_183912.thumb.jpg.6ac22cce4b1de03b1df1d5807d41329e.jpg
Faktycznie niezłe pastwisko. A mógłbyś mi powiedzieć jakie ogólnie masz zdanie na temat tego zestawu? Widzę że dałeś trochę mocniejsza pompę niż zaleca producent. Nie wieje za mocno?

Wysłane z mojego Galaxy S9 przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.