Skocz do zawartości

Historia edycji

Rumcajs8

Rumcajs8

Witam,

mam następujące pytanie co do czarnego piachu w akwarium

czy czarny piach wulkaniczny oddaje do wody jakieś znaczące ilości krzemianów, i czy przy jego używaniu dam rade utrzymać stabilne kH wody dzięki samym podmianom - korale miękkie będą gównie w akwarium. Będzie też skała ale czy jednak lepiej zastosować piach aragonitowy w celu utrzymania stabilnego KH. Mam zamiar użyć Caribsea black Hawaii

Bedę wdzięczny za odpowiedzi.

 

 

 

Rumcajs8

Rumcajs8

Witam,

mam następujące pytanie co do piachu w akwarium

1.której marki piachu (żywego) używacie w swoich akwariach - dla chętnych proszę ew. o kolor i wielkość ziaren

2.czy ktoś stosował piach w kolorze czarnym np. marki Caribsea - jakie uwagi nie koniecznie do tej marki/ tutaj zależny mi o oponie osób którzy faktycznie używali czarnego piasku , ew. osoby które na żywo widziały takie akwarium.

3.czy czarny piach wulkaniczny oddaje do wody jakieś znaczące ilości krzemianów, i czy przy jego używaniu dam rade utrzymać stabilne kH wody dzięki samym podmianom - korale miękkie będą gównie w akwarium. Będzie też skała ale czy jednak lepiej zastosować piach aragonitowy w celu utrzymania stabilnego KH.

 

Bedę wdzięczny za odpowiedzi.

 

 

 

Rumcajs8

Rumcajs8

Witam,

mam następujące pytanie co do piachu w akwarium

1.której marki piachu (żywego) używacie w swoich akwariach - dla chętnych proszę ew. o kolor i wielkość ziaren

2.czy ktoś stosował piach w kolorze czarnym np. marki Caribsea - jakie uwagi nie koniecznie do tej marki/ tutaj zależny mi o oponie osób którzy faktycznie używali czarnego piasku , a nie o domysły tupu ,,dla mnie za ciemno, ja bym nie użył , mi by się nie podobało,,

3.czy czarny piach wulkaniczny oddaje do wody jakieś znaczące ilości krzemianów, i czy przy jego używaniu dam rade utrzymać stabilne kH wody dzięki samym podmianom - korale miękkie będą gównie w akwarium. Będzie też skała ale czy jednak lepiej zastosować piach aragonitowy w celu utrzymania stabilnego KH.

 

Bedę wdzięczny za odpowiedzi.

 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.