Skocz do zawartości

Historia edycji

alexw200

alexw200

Dnia 21.02.2018 o 22:28, silvia napisał:

pożycz od kogoś i potestuj :) i nikt nie mówi żeby wymieniać całe oświetlenie

albo patrz na targowisko  np. niedawno były lampy Spectra  i 1 i 2 - w "normalnej cenie" - ciekaw jestem jak wyglądało by np 2 HQI i 2 LED (i wilk i owca .. :) )

To po wszystkich radach i pomysłach doszedłem do wniosku, że dodam sobie ledy ale jako dodatkowy element do hqi. Zostają te 3x250 i 2x150 ale mogę wbudować ledy pomiędzy. Mam miejsce na 2 moduły o wymiarach 35x18 cm. Teraz pytanie, uda się dostać coś gotowego pod ten wymiar czy muszę sobie sam coś zmajstrować? Może coś polecicie? Jakieś pomysły? Propozycje? Silvia coś ci przychodzi do głowy? W załączniku poglądowo moja lampa

lampa.pdf

alexw200

alexw200

Dnia 21.02.2018 o 22:28, silvia napisał:

pożycz od kogoś i potestuj :) i nikt nie mówi żeby wymieniać całe oświetlenie

albo patrz na targowisko  np. niedawno były lampy Spectra  i 1 i 2 - w "normalnej cenie" - ciekaw jestem jak wyglądało by np 2 HQI i 2 LED (i wilk i owca .. :) )

To po wszystkich radach i pomysłach doszedłem do wniosku, że dodam sobie ledy ale jako dodatkowy element do hqi. Zostają te 3x250 i 2x150 ale mogę wbudować ledy pomiędzy. Mam miejsce na 2 moduły o wymiarach 35x18 cm. Teraz pytanie, uda się dostać coś gotowego pod ten wymiar czy muszę sobie sam coś zmajstrować? Może coś polecicie? Jakieś pomysły? Propozycje? Silvia coś ci przychodzi do głowy?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.