Skocz do zawartości

Historia edycji

sky

sky

2 pytania:

1. oczywiście po remoncie pokoju przyszedł czas na większe akwarium, ale wcześniej nie wiedziałem jakie są u mnie ściany w rzeczywistości...(a akwarium ze stelażem zamówiłem wcześniej) wszystko było w błazerii więc i widać nie wiele, w skrócie,

 strop.thumb.png.f416bd1952a3b0051b87b9e0a9a8fa11.png

na grubo czarno - ściany nośne, szara ściana - gips..., niebieska ramka akwarium 250l +sump, szacuję że około 400kg, strzałka pokazuje kierunek w jakim są położone płyty w moim bloku z wielkiej płyty...

i teraz pytanie: czy mam się martwić ??

wiem, że tematów było już wiele, ale chce się dowiedzieć coś z "życia" jak to jest faktycznie

 

2. mam gotową szafkę i akwarium, stelaż zrobiony na wzór tego (przepraszam za zapożyczenie foto, ale swojego nie mam jak zrobić), 

1111.thumb.jpg.06bfa060e68434181f7be672d9effb33.jpg

strzałka pokazuje kierunek i miejsce w jakim już teraz, akwarium jeszcze nie zalane, a jak się mocniej od góry naciśnie, stelaż się ugina...

stelaż zrobiony z profila 30x30x2mm, czy to normalne czy też mam się już bać??

 

Ogólnie to chyba nie jest mi dane nowe akwarium :P

sky

sky

2 pytania:

1. oczywiście po remoncie pokoju przyszedł czas na większe akwarium, ale wcześniej nie wiedziałem jakie są u mnie ściany w rzeczywistości...(a akwarium ze stelażem zamówiłem wcześniej) wszystko było w błazerii więc i widać nie wiele, w skrócie,

 strop.thumb.png.f416bd1952a3b0051b87b9e0a9a8fa11.png

na grubo czarno - ściany nośne, szara ściana - gips..., niebieska ramka akwarium 250l +sump, szacuję że około 400kg, strzałka pokazuje kierunek w jakim są położone płyty w moim bloku z wielkiej płyty...

i teraz pytanie: czy mam się martwić ??

 

2. mam gotową szafkę i akwarium, stelaż zrobiony na wzór tego (przepraszam za zapożyczenie foto, ale swojego nie mam jak zrobić), 

1111.thumb.jpg.06bfa060e68434181f7be672d9effb33.jpg

strzałka pokazuje kierunek i miejsce w jakim już teraz, akwarium jeszcze nie zalane, a jak się mocniej od góry naciśnie, stelaż się ugina...

stelaż zrobiony z profila 30x30x2mm, czy to normalne czy też mam się już bać??

 

Ogólnie to chyba nie jest mi dane nowe akwarium :P

sky

sky

2 pytania:

1. oczywiście po remoncie pokoju przyszedł czas na większe akwarium, ale wcześniej nie wiedziałem jakie są u mnie ściany w rzeczywistości... wszystko w błazerii było więc i widać nie wiele, w skrócie,

 strop.thumb.png.f416bd1952a3b0051b87b9e0a9a8fa11.png

na grubo czarno - ściany nośne, szara ściana - gips..., niebieska ramka akwarium 250l +sump, szaczuję że około 400kg, strzałka pokazuje kierunek w jakim są położone płyty w moim bloku z wielkiej płyty...

i teraz pytanie: czy mam się martwić ??

 

2. mam gotową szafkę i akwarium, stelaż zrobiony na wzór tego (przepraszam za zapożyczenie foto, ale swojego nie mam jak zrobić), 

1111.thumb.jpg.06bfa060e68434181f7be672d9effb33.jpg

strzałka pokazuje kierunek i miejsce w jakim już teraz, akwarium jeszcze nie zalane, a jak się mocniej od góry naciśnie, stelaż się ugina...

stelaż zrobiony z profila 30x30x2mm, czy to mormalne czy też mam się już bać??

 

Ogólnie to chyba nie jest mi dane nowe akwarium :P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.