Skocz do zawartości

Historia edycji

SlonaKrew

SlonaKrew

mam wrażenie, że nieco zbaczamy na boczne tory:):)

VDR - kapilarność jest pewnym wyznacznikiem przy porównywaniu materiałów o podobnej strukturze. Oczywiście przykład gąbki (to chyba byłą ironia)ma się tu nijak, bo jak już zauważył fresz33, zapycha się momentalnie.

Z drugiej strony po wypełnieniu się kanalików (jedne wypełnia się szybciej inne wolniej, substraty mogą działać podobnie lub nie). Więc czy sama kapilrnosć jest wystarczającym miernikiem, chyba jednak nie.

Jak inaczej możemy to sprawdzić? Tylko porpzez długotrwałe działanie różnych substratów i porównanie wyników. Stąd moje pytanie. Może jest ktoś kto stosował i siporax i inne ceramiki. I ma porównanie.

P.S

ja do tej pory z ceramik używam tylko siporax, robi swoje.

 

SlonaKrew

SlonaKrew

mam wrażenie, że nieco zbaczamy na boczne tory:):)

VDR - kapilarność jest pewnym wyznacznikiem przy porównywaniu materiałów o podobnej strukturze. Oczywiście przykład gąbki ma się tu nijak, bo jak już zauważył fresz33, zapycha się momentalnie.

Z drugiej strony po wypełnieniu się kanalików (jedne wypełnia się szybciej inne wolniej, substraty mogą działać podobnie lub nie). Więc czy sama kapilrnosć jest wystarczającym miernikiem, chyba jednak nie.

Jak inaczej możemy to sprawdzić? Tylko porpzez długotrwałe działanie różnych substratów i porównanie wyników. Stąd moje pytanie. Może jest ktoś kto stosował i siporax i inne ceramiki. I ma porównanie.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.