Skocz do zawartości

Historia edycji

kapa

kapa

8 godzin temu, Paragon napisał:

Mam pytanie do posiadaczy DSB, a mianowicie u mnie funkcjonuje od około miesiąca, wszystko ładnie zaczyna się ożywiać, ale w tylnej cześci pojawiły się na piasku glony nitkowe, przeplyw jest dobry, woda plynie stabilnie cała szerokością DSB, glony powiewają jak włosy motocyklisty :), pytanie czy mam je usuwać jak je wybieram to sa uczepione piachu i wyciągam je razem z piachem, czy zostawić w spokoju znikną? 

u mnie tak to wygladalo po miesicu od uruchomienia systemu,u mnie zniklo samo nic nie robilem20170907_203230.thumb.jpg.4b994d06505b203976faae1422296720.jpg

kapa

kapa

8 godzin temu, Paragon napisał:

Mam pytanie do posiadaczy DSB, a mianowicie u mnie funkcjonuje od około miesiąca, wszystko ładnie zaczyna się ożywiać, ale w tylnej cześci pojawiły się na piasku glony nitkowe, przeplyw jest dobry, woda plynie stabilnie cała szerokością DSB, glony powiewają jak włosy motocyklisty :), pytanie czy mam je usuwać jak je wybieram to sa uczepione piachu i wyciągam je razem z piachem, czy zostawić w spokoju znikną? 

u mnie tak to wygladalo po miesicu od uruchomienia systemu20170907_203230.thumb.jpg.4b994d06505b203976faae1422296720.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.