Skocz do zawartości

Historia edycji

flcf

flcf

3 minuty temu, P1otr napisał:

Ależ kombinujesz :) Nie ma co iść swoimi ścieżkami, bo jedno jest pewne- już przed Tobą ktoś wpadł na ten pomysł i skoro jest o tym cicho, to pewnie się nie sprawdził. Jedyna słuszna podstawowa kolejność to 5 mikronów, węgiel, jeden mikron, membrana, żywica. Nikt nic lepszego nie wymyślił. 

No i zgadzam się z Tobą - tylko jakbyś nie zauważył to ja mam tak samo tylko bez tej piątki na przedzie - czyli bardziej zasyfi węgiel.. i tyle czyli nic nie przekombinowałem.

W oryginale moim zdaniem było ŹLE bo woda z węgla szła prosto na membranę - Twoim zdaniem to dobrze? No chyba NIE.

flcf

flcf

1 minutę temu, P1otr napisał:

Ależ kombinujesz :) Nie ma co iść swoimi ścieżkami, bo jedno jest pewne- już przed Tobą ktoś wpadł na ten pomysł i skoro jest o tym cicho, to pewnie się nie sprawdził. Jedyna słuszna podstawowa kolejność to 5 mikronów, węgiel, jeden mikron, membrana, żywica. Nikt nic lepszego nie wymyślił. 

No i zgadzam się z Tobą - tylko jakbyś nie zauważył to ja mam tak samo tylko bez tej piątki na przedzie - czyli bardziej zasyfi węgiel.. i tyle czyli nic nie przekombinowałem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.