Skocz do zawartości

Historia edycji

Grzegorz95

Grzegorz95

Sopel_13 testy mam wszystkie i są w normie dla wody morskiej jedynie pH miałem nieco niższe ale już jest uregulowane. Biobale i gąbki wyrzucic? Z jakiego powodu? Więcej się w nich nazbiera syfu niż pożytecznych bakterii? 

Akarka a o co chodzi z tym kominem Bez rewizji? 

Na razie mam odpieniacz na tą kostkę. A w przyszłości chce zmienić ale raczej nie kupię gotowego bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto raczej taki odpieniacz na pompę sobie zrobię sam. 

Grzegorz95

Grzegorz95

Sopel_13 testy mam wszystkie i są w normie dla wody morskiej jedynie pH miałem nieco niższe ale już jest uregulowane. Biobale i gąbki wyrzucic? Z jakiego powodu? Więcej się w nich nazbierało syfu niż pożytecznych bakterii? 

Akarka a o co chodzi z tym kominem Bez rewizji? 

Na razie mam odpieniacz na tą kostkę. A w przyszłości chce zmienić ale raczej nie kupię gotowego bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto raczej taki odpieniacz na pompę sobie zrobię sam. 

Grzegorz95

Grzegorz95

Sopel_13 testy mam wszystkie i są w normie dla wody morskiej jedynie pH miałem nieco niższe ale już jest uregulowane. Biobale i gąbki wyrzucic? Z jakiego powodu? Więcej się w nich nazbierało syfu niż pożytecznych bakterii? 

Akarka a o co chodzi z tym kominem Będzie rewizji? 

Na razie mam odpieniacz na tą kostkę. A w przyszłości chce zmienić ale raczej nie kupię gotowego bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto raczej taki odpieniacz na pompę sobie zrobię sam. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.