Skocz do zawartości

Historia edycji

alexw200

alexw200

11 minut temu, SU1 napisał:

Dał bym max szt 425  i 370 , dodał bym 470 nm  . 

A czemu dodał byś 470? generalnie 440 i 470 potraktowałem jako jeden kanał i starałem się zachować umiarkowany stosunek "niebieskiego" do białego, wyszło 2/1 taki stosunek ma większość producentów, czasami zdarza się 3/1. I to samo z uv, jakiś normalny stosunek trzeba utrzymać.

8 minut temu, Sygen napisał:

według mnie podstawowe royal blue to 450-455 i dopiero reszta pozostałych ale w mniejszej ilości od rb 450

Przyjąłem royale z najniższego zakresu żeby zachować przynajmniej trochę odstępu od kolejnego niebieskiego, gdybym brał ze środka skali to royal 455 i niebieski 460 nie ma za dużego sensu. W ostateczności mogę zrobić w ramach tych 8 niebieskich, powiedzmy 2x 440, 4x 455 i 2 x 470

alexw200

alexw200

4 minuty temu, SU1 napisał:

Dał bym max szt 425  i 370 , dodał bym 470 nm  . 

A czemu dodał byś 470? generalnie 440 i 470 potraktowałem jako jeden kanał i starałem się zachować umiarkowany stosunek "niebieskiego" do białego, wyszło 2/1 taki stosunek ma większość producentów, czasami zdarza się 3/1. I to samo z uv, jakiś normalny stosunek trzeba utrzymać.

4 minuty temu, Sygen napisał:

według mnie podstawowe royal blue to 450-455 i dopiero reszta pozostałych ale w mniejszej ilości od rb 450

Przyjąłem royale z najniższego zakresu żeby zachować przynajmniej trochę odstępu od kolejnego niebieskiego, gdybym brał ze środka skali to royal 455 i niebieski 460 nie ma za dużego sensu. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.