Skocz do zawartości

Historia edycji

alexw200

alexw200

28 minut temu, dadario napisał:

Wejdzie sobie w kartę katalogową mean wella. Są tam zasilacze stalopradowe o mocy nawet 200w, ze sterowaniem 3w1(pwm, 1-10v i potencjometr). Masz 6nitek a więc góra 6zasilaczy które można schować pod akwarium razem z komputerem sterującym. Czym mniej elektroniki nad wodą (ryzyko upadku lampy, możliwość wsadzenia większego radiatora, mniejsza obudowa lampy itp) tym lepiej. Aczkolwiek ja dla głównych kolorów użył bym tych zasilaczy a do "dodatków" jeden zasilacz stalonapieciowy i odpowiednie drivery z tego też było by zasilanie komputera. Ale jak to mówią wolność Tomku w swoim domku...

Nie mam 6 nitek, mam 6 płytek każda po 6 nitek, czyli 36 nitek, mam 36 zasilaczy upychać w obudowie pod akwa i od każdego ciągnąć kabelki?  

alexw200

alexw200

19 minut temu, dadario napisał:

Wejdzie sobie w kartę katalogową mean wella. Są tam zasilacze stalopradowe o mocy nawet 200w, ze sterowaniem 3w1(pwm, 1-10v i potencjometr). Masz 6nitek a więc góra 6zasilaczy które można schować pod akwarium razem z komputerem sterującym. Czym mniej elektroniki nad wodą (ryzyko upadku lampy, możliwość wsadzenia większego radiatora, mniejsza obudowa lampy itp) tym lepiej. Aczkolwiek ja dla głównych kolorów użył bym tych zasilaczy a do "dodatków" jeden zasilacz stalonapieciowy i odpowiednie drivery z tego też było by zasilanie komputera. Ale jak to mówią wolność Tomku w swoim domku...

Nie mam 6 nitek, mam 6 płytek każda po 6 nitek, czyli 36 nitek, mam 36 zasilaczy upychać w obudowie?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.