Skocz do zawartości

Historia edycji

Kośmid

Kośmid

5 godzin temu, Bombi napisał:

Tylko przeraża mnie fakt , że za większy odpieniacz będę musiał dać blisko tyś. A ze sprzedaży będę miał max 300.

 

A tam, frazesy. Swojego Tunze 9006 sprzedałem za 350 zł. Za połowę z tego tysiąca ogarniesz coś dobrego. Po drugie mam wrażenie, że brakuje Ci jeszcze wiedzy i obycia. Może spróbuj swoje obecne akwarium doprowadzić do perfekcji zamiast ładować się na głębszą wodą z pustą kieszenią. Lepszy zadbany Golf niż unieruchomione Maserati :D

3 godziny temu, fresz33 napisał:

Im jej więcej tym lepiej ale w sumpie. 

Nie przesadzaj. Skała nie jest remedium na bolączki akwarystyki morskiej. A wręcz przeciwnie, można trafić na minę. Organizmy odpowiedzialne za dojrzewanie , homeostazę zbiornika i cyklów azotowych znajdują się wszędzie w naszym akwarium, nie tylko na skale. Osobiście jestem zdania, że lepiej więcej wody niż więcej skały. Należy pamiętać, że finalnie chodzi o powierzchnię porowatą skały a nie objętość czy wagę. Sukces polega na holistycznym podejściu. Od A do Z. Od skały dobrej jakości, przez odpieniacz po refugium. To ostatnie wychodzi najtaniej chyba :D

Kośmid

Kośmid

5 godzin temu, Bombi napisał:

Tylko przeraża mnie fakt , że za większy odpieniacz będę musiał dać blisko tyś. A ze sprzedaży będę miał max 300.

 

A tam, frazesy. Swojego Tunze 9006 sprzedałem za 350 zł. Za połowę z tego tysiąca ogarniesz coś dobrego. Po drugie mam wrażenie, że brakuje Ci jeszcze wiedzy i obycia. Może spróbuj swoje obecne akwarium doprowadzić do perfekcji zamiast ładować się na głębszą wodą z pustą kieszenią. Lepszy zadbany Golf niż unieruchomione Maserati :D

Im jej więcej tym lepiej ale w sumpie. 

Nie przesadzaj. Skała nie jest remedium na bolączki akwarystyki morskiej. A wręcz przeciwnie, można trafić na minę. Organizmy odpowiedzialne za dojrzewanie , homeostazę zbiornika i cyklów azotowych znajdują się wszędzie w naszym akwarium, nie tylko na skale. Osobiście jestem zdania, że lepiej więcej wody niż więcej skały. 

Kośmid

Kośmid

5 godzin temu, Bombi napisał:

Tylko przeraża mnie fakt , że za większy odpieniacz będę musiał dać blisko tyś. A ze sprzedaży będę miał max 300.

 

A tam, frazesy. Swojego Tunze 9006 sprzedałem za 350 zł. Za połowę z tego tysiąca ogarniesz coś dobrego. Po drugie mam wrażenie, że brakuje Ci jeszcze wiedzy i obycia. Może spróbuje swoje obecne akwarium doprowadzić do perfekcji zamiast ładować się na głębszą wodą z pustą kieszenią. Lepszy zadbany Golf niż unieruchomione Maserati :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.