Skocz do zawartości

Historia edycji

Sygen

Sygen

Miałem to samo na stateczniku starym wiec zakupiłem 2 nowe sztuki które mają 2 miesiące i na wszystkich to samo wiec nie wierze że wszystkie mają taką samą wadę.Swietlówek również mam 6 nowych i również nie wierzę że wszystkie uszkodzone tak samo a są różnych firm.Używam tylko 1 statecznika 2x54.3 miesiące temu jak złożyłem awaryjną lampę 6 x 54 w dokładnie na tych samych statecznikach to nie było takiego problemu.Lampa swieciła 2 miesiące i ani razu nie było kłopotu aby coś nie odpaliło.Może faktycznie te stateczniki EMC są jakieś słabe i tu jest problem

Sygen

Sygen

Miałem to samo na stateczniku starym wiec zakupiłem 2 nowe sztuki które mają 2 miesiące i na wszystkich to samo wiec nie wierze że wszystkie mają taką samą wadę.Swietlówek również mam 6 nowych i również nie wierzę że wszystkie uszkodzone tak samo a są różnych firm.Używam tylko 1 statecznika 2x54

Sygen

Sygen

Miałem to samo na stateczniku starym wiec zakupiłem 2 nowe sztuki które mają 2 miesiące i na wszystkich to samo wiec nie wierze że wszystkie mają taką samą wadę.Swietlówek również mam 6 nowych i również nie wierzę że wszystkie uszkodzone tak samo a są różnych firm

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.