Skocz do zawartości

Historia edycji

raphael_

raphael_

Dokładnie, i nie ukrywam tego,  ale  jestem przyzwyczajony że bez względu na orientacje polityczną i nie tylko,  łączy Nas jedno wspólne hobby, dlatego w gronie przyjaciół staramy się nie ruszać śmierdzących tematów, by nie urazić kogoś o innych przekonaniach, chciałbym by i na forum akwarystycznym także był zachowywany podobny umiar.

Moderatora proszę o usunięcie spamu.

raphael_

raphael_

Dokładnie, i nie ukrywam tego,  ale  jestem przyzwyczajony że bez względu na orientacje polityczną i nie tylko,  łączy Nas jedno wspólne hobby, dlatego w gronie przyjaciół staramy się nie ruszać śmierdzących tematów, chciałbym by i na forum akwarystycznym także był zachowywany podobny umiar.

Moderatora proszę o usunięcie spamu.

raphael_

raphael_

Dokładnie, i nie ukrywam tego,  ale  jestem przyzwyczajony że bez względu na orientacje polityczną i nie tylko,  łączy Nas jedno wspólne hobby, dlatego w gronie przyjaciół staramy się nie ruszać śmierdzących tematów,  chciałbym by  na forum akwarystycznym także był zachowywany  podobny umiar.

Moderatora proszę o usunięcie spamu.

raphael_

raphael_

Dokładnie, i nie ukrywam tego,  ale  jestem przyzwyczajony że bez względu na orientacje polityczną i nie tylko,  łączy Nas jedno wspólne hobby, dlatego w gronie przyjaciół staramy się nie ruszać śmierdzących tematów,  chciałbym by  na forum akwarystycznym także był zachowywany  podobny umiar .

Moderatora proszę o usunięcie spamu.

raphael_

raphael_

Dokładnie, i nie ukrywam tego,  ale  jestem przyzwyczajony że bez względu na orientacje polityczną i nie tylko,  łączy Nas jedno wspólne hobby, dlatego w gronie przyjaciół staramy się nie ruszać śmierdzących tematów,  chciałbym by  na forum akwarystycznym także by zachowywany umiar w tym kierunku.

Moderatora proszę o usunięcie spamu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.