Skocz do zawartości
Darek 34

[S] pompa + oświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

1. pompa cyrkulacyjna Marea 2400 - 120 zł używana zakupiona na tym forum u mnie nie chodzona w bardzo dobrym stanie

2. statecznik 2 x 38 W + oprawki bryzgoszczelne + odbłyśniki z uchwytami i świetlówki AM jedna 10000 K druga actynic komplet 190 zł

ZAPRASZAM


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie nówka nie chodzona ani godziny


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą pompę to niezbyt atrakcyjna cena zważywszy, że nowa to wydatek ok. 150 zł. Nie wiem czy jescze aktualne, ale jesli zejdziesz z ceny to jestem zainteresowany(odbiór osobisty)


"100x50x50 + 80 litr sump; 1xHQI 150W 1400k, 2xT5 39W; Deltec 4040, Tunze 6060, Tunze 6045, Marea 2400; 25kg LR; Deltec AP600"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa już poszła

zostało oświetlenie

ponadto mam jeszcze pompa hailea HX6030 50 zł

grzałka jagger 150 W 30 zł


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysztof_k nowa marea 2400 to od 170 zł + koszt wysyłki :)


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam piter32 ale oświetlenie sprzedaję jako komplet


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj promocja jagger 150 W sprawna działająca ok 10 miesięcy gratis do oświetlenia


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzałka poszła - reszta na priv


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek 34 nadal czekam na numer przesyłki lub dowód nadania bo towar nie doszedł. podejdz poważnie do tematu i wyslij dane przesyłki


AKWARIUM- 65*60*60, sump 80*40*40, lampa LED Lampa LED RAZOR R420r 120W [16000K], 2 x tunze nano, pompa cyrkulacyjnA Jebao, odpieniacz TUNZE , obieg Eheim - Pompa Compact Plus 3000, żywa skała 30 kg,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie oswietlenie!!!prosze o foty na maila!!i jesli mozesz to napisz do mnie na gg 3606043 bo twojego nie widze

pozdrawiam Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.