Skocz do zawartości

Historia edycji

sebb75

sebb75

9 minut temu, natan2012 napisał:

Cyjano jak widać chyba jeszcze nie w odwrocie a roślinki są w akwarium słodkowodnym

Może i trochę tego cyjano jest ale jakby obumierało i już się nie rozprzestrzenia... Nie przypuszczałem, że wyrażenie "roślinki" to faux pas, wiadomo przecież o co chodzi ;) Jesli ktoś może mi odpowiedzieć co z moim krabem będe wdzięczny (cały czas spaceruje tam i z powrotem przy szybie, w 80% pionowo)

sebb75

sebb75

6 minut temu, natan2012 napisał:

Cyjano jak widać chyba jeszcze nie w odwrocie a roślinki są w akwarium słodkowodnym

Może i trochę tego cyjano jest ale jakby obumierało i już się nie rozprzestrzenia... Nie przypuszczałem, że wyrażenie "roślinki" to faux pas, wiadomo przecież o co chodzi ;) Jesli ktoś może mi odpowiedzieć co z moim krabem będe wdzięczny (cały czas spaceruje tam i z powrotem przy szybie, w 80% pinowo)

sebb75

sebb75

5 minut temu, natan2012 napisał:

Cyjano jak widać chyba jeszcze nie w odwrocie a roślinki są w akwarium słodkowodnym

Może i trochę tego cyjano jest ale jakby obumierało i już się nie rozprzestrzenia... Nie przypuszczałem, że wyrażenie "roślinki" to faux pas, wiadomo przecież o co chodzi ;)

sebb75

sebb75

3 minuty temu, natan2012 napisał:

Cyjano jak widać chyba jeszcze nie w odwrocie a roślinki są w akwarium słodkowodnym

MOże i trochę tego cyjano jest... Nie przypuszczałem, że wyrażenie "roślinki" to faux pas, wiadomo przecież o co chodzi ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.