Skocz do zawartości

Historia edycji

linnenn

linnenn

3 godziny temu, pawellb napisał:

To jest mały kawałek. Daj sobie spokój z gotowaniem zupki:). Wywal i daj nowy. Wkłady włóż. 

No i wywaliłam... problem powstał w momencie, kiedy oddzielałam część skały z glonami od głównej. Jak uderzyłam w śrubokręt, to posypała się cała skała :P. Była mocno chropowata z duża ilością przestrzeni, więc miała prawo.

Potem na szybko robiłam układankę z ceresitem, mój dwulatek stwierdził że to idealny moment na histerię i wszystko szło nie tak ;). Koniec końców nie wiem, czy Nessarius nie jest pod skałą, bo nie mogłam dziada w piasku znaleźć. Może na noc uklepię piach i zobaczę rano, czy nie jest ruszony.

Większego grzyba oddzieliłam od skały (nie chciałam zostawiać z fragmentem skały bo obok niego dużo glonów było) i przymocowałam na krzyż przez paszczę do podstawki. Zobaczymy, czy to przeżyje bo się mega mocno skurczył.

A w akwarium krajobraz jak po wojnie :]. Przy odrobinie szczęścia pozbyłam się tych widocznych aipitasi i ślimaków osiadłych.

W1naSg6.jpg

VXmxD0j.jpg

IxXUywP.jpg

linnenn

linnenn

3 godziny temu, pawellb napisał:

To jest mały kawałek. Daj sobie spokój z gotowaniem zupki:). Wywal i daj nowy. Wkłady włóż. 

No i wywaliłam... problem powstał w momencie, kiedy oddzielałam część skały z glonami od głównej. Jak udeżyłam w ślubokręt, to posypała się cała skała :P. Była mocno chropowata z duża ilością przestrzeni, więc miała prawo.

Potem na szybko robiłam układankę z ceresitem, mój dwulatek stwierdził że to idealny moment na histerię i wszystko szło nie tak ;). Koniec końców nie wiem, czy Nessarius nie jest pod skałą, bo nie mogłam dziada w piasku znaleźć. Może na noc uklepię piach i zobaczę rano, czy nie jest ruszony.

Większego grzyba oddzieliłam od skały (nie chciałam zostawiać z fragmentem skały bo obok niego dużo glonów było) i przymocowałam na krzyż przez paszczę do podstawki. Zobaczymy, czy to przeżyje bo się mega mocno skurczył.

A w akwarium krajobraz jak po wojnie :]. Przy odrobinie szczęścia pozbyłam się tych widocznych aipitasi i ślimaków osiadłych.

W1naSg6.jpg

VXmxD0j.jpg

IxXUywP.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.