Skocz do zawartości
Luki

Sprzedam szczepki koralowcow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Akwa zarosło i trzeba troszke wykarczowac. Sorki za jakosc fotek ale aparat jest jaki jest.

Mam do sprzedania szczepki:

capnella 25zł

2j5l9w0.jpg

cladiella 25zł

2h38x9v.jpg

sinularia flexibis 25zł

2hdxqnd.jpg

sacropyton 25zł

2utqetk.jpg

cornularia 25zł

49hdg9i.jpg

gorgonia 25zł

2ik5kxx.jpg

i euphylia paradivisa 45zł

2s1n0p5.jpg

Kontakt 0503010813 gg 7314306 TYLKO ODBIOR OSOBISTY W PIASECZNIE POD WARSZAWA

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zainteresowany cornularią i sinularią ale z wysyłką, jak zmienisz zdanie daj znać,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany cornularia i gorgonia , ale rowniez wysylka mnie interesuje, czekam na odpowiedz , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w gre wchodzila by wysylka rowniez bylbym zainteresowany euphylia ,sacro i cornularia jestem z K-ce wiec razem z piter32 bylo by nas juz 2 wiec moglibysmy skorzystac z jednej przesylki ,oczywiscie jezeli sie zgodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No:) Nie wiedzialem ze w kce nas tylu:D Pochwalcie sie baniaczkami koniecznie.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko została euphylia byłbym chętny - będę jutro w Wawie. Napisze na gg


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie wysyłam korali.

Jezeli chodzi o euphylie to moge zrobic 4-5 szczepek, capnella 4-5 szczepek, cladiella 4 szczepki, gorgonia to na kilogramy a cornularia ok 4 szczepek. Troche tego jest. Jak kos zainteresowany to prosze z wlasnymi pakunkami przyjezdzac bo nie mam za duzo.

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet czterech, kolega był w Wawie ale niestety nie doszło do transakcji.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5- mi Jacek też miał wziąść.

:)

A szkoda bo masz fajne korale w ciekawej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, najbardziej dostepny jestem w weekend, a wczoraj nie podejzewalem ze cos mi jeszcze wypadnie na wieczor.

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam , jeszcze zostało troche szczepek. Zapraszam

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci info na priv.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

capnella 25zł

cladiella 25zł

sinularia flexibis 25zł

cornularia 25zł

gorgonia 25zł

jestem zainteresowany jesli wyslesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę wiedzieć czy gorgonia jest jeszcze volna ??


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie @Luki z tą gorgonią to albo zdjęcie Ci się porypało albo nie wiesz jak wygląda gorgonia :D Oczywiście bez urazy :D Dexa jak ci zależy na tym chwaście to przy następnej wizycie w stolicy dam ci tego w kilogramach razem ze skałą :D tylko przed przestawiniem się na nowy baniak bo całość wywalę do śmieci.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapytałem to właŚnie przypomniałem Rebciu sobie że czegoś takiego u ciebie rośnie cała masa i dlatego zapytałem

dzięki


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu - ktos tak nazwal to cholerstwo i podlapalem, sam dokladnie nie wiem jak to sie nazywa.

NIE WYSYŁAM KORALI, TYLKO ODBIOR OSOBISTY.

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany tymi koralami o ktorych pisalem ! az takim problemem jest dla ciebie jest wysalac przesylką konduktorską lub za pobraniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale nie wysyłam

Aquaroll - poszło na Priv.


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche zostało.

Jest cladiella, capnella, cornularia, "gorgonia" , euphylia.

Jezeli ktos jest zainteresowany to moge odsprzedac skalke z ukwialem , na skale rosna zoanthusy, cornularia, clavulria i jeszcze cos. Skalka wazy ok 1-2kg. Za całość 200zł. fotki wieczorem

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

euphylie bym chętnie wziął i ewentualnie tą skałkę z ukwiałem (zależy jaki ukwiał) może fotki na qbakow@wp.pl

ewentualnie mogę do Ciebie podjechać bo prawie mieszkam w Starej Iwicznej pod Piasecznem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4znu1c7.jpg

300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.