Skocz do zawartości

Historia edycji

thomas kay

thomas kay

na tych zdjęciach nie widzę koloru skały i tego co na niej jest a to by dużo powiedziało. dostałeś taką porcję rad że za kwartał zbiornik będzie miał potencjał. nie wiem co wy z tą vódką macie? lepiej wlej atrament a potem stabilizuj przez zmniejszenia karmienia, raz w tygodniu przy podmiance postaraj się trochę detrytusu w skale ruszyć bo pewnie gdzieś się zbiera. u mnie jak coś zawaliłem to z prostych sps właśnie zawsze hystrix bielał jako pierwszy, łatwo gubi tkankę.  po4 0,25 to tragedia. inne sps też ci dają objawy tylko jeszcze nie lecą. ballinga lejesz po równo dopiero jak jest równa konsumpcja. przy ballingu nie stosuj soli o dużym kh bo to niepotrzebne. ale ja na firmowych ballingach się nie znam od zawsze tylko cz.d.a.  przyłączam się do pytania kolegi fal co z bakteriami?

thomas kay

thomas kay

w tych zdjęciach nie widzę koloru skały i tego co na niej jest a to by dużo powiedziało. dostałeś taką porcję rad że za kwartał zbiornik będzie miał potencjał. nie wiem co wy z tą vódką macie? lepiej wlej atrament a potem stabilizuj przez zmniejszenia karmienia, raz w tygodniu przy podmiance postaraj się trochę detrytusu w skale ruszyć bo pewnie gdzieś się zbiera. u mnie jak coś zawaliłem to z prostych sps właśnie zawsze hystrix bielał jako pierwszy, łatwo gubi tkankę.  po4 0,25 to tragedia. inne sps też ci dają objawy tylko jeszcze nie lecą. ballinga lejesz po równo dopiero jak jest równa konsumpcja. przy ballingu nie stosuj soli o dużym kh bo to niepotrzebne. ale ja na firmowych ballingach się nie znam od zawsze tylko cz.d.a.  przyłączam się do pytania kolegi fal co z bakteriami?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.