Skocz do zawartości

Historia edycji

ziembol

ziembol

Czy ktoś posiada cyrkulator jak w tytule ? Przymierzam się do zakupu ale obawiam się usterek spowodowanych małymi ślimakami. Mam ich w zbiorniku dość dużo. Wiem , że w komplecie są specjalne gąbki zabezpieczające łopatki. Obawiam się, że będą się dość szybko zapychać a co za tym idzie będzie drastycznie spadać wydajność urządzenia.  Co ile mniej więcej  trzeba je czyścić ? Jest sporo wypowiedzi nt Maxspecta Gyre, o tym że małe ślimaki potrafią uszkodzić dość szybko sprzęt :/

ziembol

ziembol

Czy ktoś posiada cyrkulator jak w tytule ? Przymierzam się do zakupu ale obawiam się usterek spowodowanych małymi ślimakami. Mam ich w zbiorniku dość dużo. Wiem , że w komplecie są specjalne gąbki zabezpieczające łopatki. Obawiam się, że będą się dość szybko zapychać a co za tym idzie będzie drastycznie spadać wydajność urządzenia.  Co ile mniej więcej  trzeba je czyścić ? Jest sporo wypowiedzi nt Maxspeta Gyre, o tym że małe ślimaki potrafią uszkodzić dość szybko sprzęt :/

ziembol

ziembol

Czy ktoś posiada cyrkulator jak w tytule ? Przymierzam się do zakupu ale obawiam się usterek spowodowanych małymi ślimakami. Mam ich w zbiorniku dość dużo. Wiem , że w komplecie są specjalne gąbki zabezpieczające łopatki. Obawiam się, że będą się dość szybko zapychać a co za tym idzie będzie drastycznie spadać wydajność urządzenia.  Co ile mniej więcej  trzeba je czyścić ? Jest sporo wypowiedzi nt Maxspeta Gyre, o tym że małe ślimaki potrafią uszkodzić dość szybko sprzęt :/

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.