Skocz do zawartości

Historia edycji

ziembol

ziembol

Cyrkulator bardzo dobry - pełna konfiguracja pracy, przedziały czasowe etc. U mnie kręci w trybie zmiennym od 10 do 70%. Osobiście używam z nakładkami ochronnymi - co dwa tygodnie przy podmianie wody ściągam nakładki i przepłukuję (szybka i mało upierdliwa akcja). Niestety po tym czasie zbierają przy wylocie trochę syfku :/. Pompa po zabrudzeniu niestety robi się słyszalna - szczególnie na wysokich obrotach. Generalnie na plus - jestem zadowolony pomimo potrzeby częstszego czyszczenia niż jak się to ma w przypadku zwykłych pomp.

ziembol

ziembol

Cyrkulator bardzo dobry - pełna konfiguracja pracy, przedziały czasowe etc. U mnie kręci w trybie zmiennym od 10 do 70%. Osobiście używam z nakładkami ochronnymi - co dwa tygodnie przy podmianie wody ściągam nakładki i przepłukuję (szybka i mało upierdliwa akacja). Niestety po tym czasie zbierają przy wylocie trochę syfku :/. Pompa po zabrudzeniu niestety robi się słyszalna - szczególnie na wysokich obrotach. Generalnie na plus - jestem zadowolony pomimo potrzeby częstszego czyszczenia niż jak się to ma w przypadku zwykłych pomp.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.