Skocz do zawartości
Sebastian616852

Sprzedam kompletny zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania kompletny zestaw akwarium morskiego, które w chwili obecnej jest zdemontowane. Skład zestawu to : - zbiornik główny o pojemności 300 l i wymiarach 120x50x50 , z kominem w prawym tylnym rogu i wyklejoną tylną ścianą folią w kolorze niebieskim , - sump szklany 4 komorowy o wymiarach 110x45x50 , - zbiornik na wodę osmotyczną o wymiarach 32x42x65, - filtr RO Maxi Marine zakupiony w firmie www.plexidas.pl , - pompy cyrkulacyjne 3 szt Atman AT202, Maxi Jet 1000, Aqua Medic Power 1000, - hydrometr Aquarium System, - włączniki czasowe elektroniczne DH7 3 szt, - lampa UV Tetra Tec 400 5W , - grzałka Jager 200W ,. - grzałka Aquel 100W, - pompa główna Aqua Medic Oceanrunner OR 3500, - pompa dozująca Aqua Medic Sp 3000 z czujnikiem poziomu wody /automatyczne uzupełnianie wody w zbiorniku/ , - lampa HQI WEIPRO LM 100 2x150 W + 1x27W - osobne załączanie niebieskiego światła , - beczka o pojemności 80l do mieszania wody , - zestaw filtracyjny Aqua Medic Reef 500, - wszystkie podłączenia, kolanka , grzebienie, zawory , gąbki pod zbiorniki , bactobale itp. Zbiorniki wystarczy napełnić wodą i wszystko podłączyć.Zbiornik działał jeden rok , wszystko zostało zakupione w kraju i na wszystko mam rachunki. Możliwy jest zakup szafki wykonanej pod ten zbiornik, tej samej co na zdjęciach . Info pod nr tel. 602213849 po godzinie 16.00 Cena 3000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany lampa UV i swiatlem niebieskim podaj ceny i jak mozesz przeslij fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak elementy to ja uzupelnianie wody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze fotki na kellevand@aster.pl


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

sprzedaż całości jeszcze aktualne?

Troche czasu mineło a włsanie cos w tym typie mnie interesuje.

Pzdr

M


600 l w ciagłej walce i niepewno?ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.