Skocz do zawartości

Historia edycji

Nailo

Nailo

noo po tym jak ryby padają dwie wczoraj , doktora rano nie było już i błazen świruje jak na filmie domyśliłem się że raczej marne szanse na ratunek :/ raczej szukam pomysłu jak przeskoczyć temat restartu. 

Krewetki kraby i ślimaki żyją i mają się ok więc jakby parametry też były nie tak myślę że one padłyby pierwsze.

Myślę o UVce , nie wiem czy coś jeszcze innego może uratować ta wode. 

 

Poprostu ktoś zacytował kawałek mojego tematu i zrobiła się tak naprawdę gówno burza. 

Bo metody prób i błędów już raczej się skończyły i utrzymuje stałe parametry bo trochę korali w zbiorniku już jest. A pewnie zaraz po przeprowadzce stawiam szkło zalewam i zaczynam zabawę z 5x większym zbiornikiem gdzie myślę to będzie max pół roku.

Nailo

Nailo

noo po tym jak ryby padają dwie wczoraj , doktora rano nie było już i błazen świruje jak na filmie domyśliłem się że raczej marne szanse na ratunek :/ raczej szukam pomysłu jak przeskoczyć temat restartu. 

Myślę o UVce , nie wiem czy coś jeszcze innego może uratować ta wode. 

 

Poprostu ktoś zacytował kawałek mojego tematu i zrobiła się tak naprawdę gówno burza. 

Bo metody prób i błędów już raczej się skończyły i utrzymuje stałe parametry bo trochę korali w zbiorniku już jest. A pewnie zaraz po przeprowadzce stawiam szkło zalewam i zaczynam zabawę z 5x większym zbiornikiem gdzie myślę to będzie max pół roku.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.