Skocz do zawartości
Gość Paragon

Symbioza babki i krewetki problem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragon

Witam mam pytanie posiadam krewetkę pistoletową Alpheus bellulus i babkę symbiotyczną Stonogobiops Nematodes , wydawało się że są zakolegowane, a tu od wczoraj krewetka w norce w jednym rogu akwarium, a babka w drugim i co koniec miłości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja krewetka pistoletowa pozabijala mi inne krewetki np sexi shrimp i czasem mam posiniaczone ryby.W nocy strzela jakby akwarium pękało.Ogolnie chce ja wyexmitowac ale nie dam rady zlapac dopuki nie wyjme calej skały.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
9 minut temu, Sqesta45 napisał:

moja krewetka pistoletowa pozabijala mi inne krewetki np sexi shrimp i czasem mam posiniaczone ryby.W nocy strzela jakby akwarium pękało.Ogolnie chce ja wyexmitowac ale nie dam rady zlapac dopuki nie wyjme calej skały.

 

u mnie wykopała sobie norkę pod skałą i nie widzę jej w ogóle, w nocy czasami zobaczę szczypce hehe wykopała mega norkę a i nie słyszę żadnych strzałów krewetka mi się podoba i nie mam zamiaru jej eksmitować moze to kwestia wielkości akwarium, bardzo zastanawia mnie czemu nie zaiskrzyło między nią a babka :/

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez jej praktycznie nie widac kopie pod skałami i robi ciagle przemeblowanie.Ale tak jak mowie moja widocznie jest agresorem strzela jak szalona i naprawde w nocy słychac jakby szyba pękała nieraz strzał mnie obudzi normalnie nie do uwierzenia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
58 minut temu, Sqesta45 napisał:

u mnie tez jej praktycznie nie widac kopie pod skałami i robi ciagle przemeblowanie.Ale tak jak mowie moja widocznie jest agresorem strzela jak szalona i naprawde w nocy słychac jakby szyba pękała nieraz strzał mnie obudzi normalnie nie do uwierzenia

 

to faktycznie jakaś z ADHD u mnie cisza znalazła miejsce zrobiła mega grotę i tam siedzi, niestety babka siedzi w drugim rogu akwarium, ale to może z babką jest coś nie halo, wczesniej siedziala pod skała, a teraz w rogu na widoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.